SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

finały K-1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Fight 1

Yusuke Fujimoto wins by knock out at 1:34 of the second round over Matthias Riccio

Fight 2 - Reserve Match

Carter Williams wins by knock out at 2:06 of the second round over Bjorn Bregy

Fight 3 - Bracket A

Cyril Abidi wins by three round unanimous decision (29-28, 30-28, 29-28) over Frans Botha

Fight 4 - Bracket A

Remy Bonjasky wins by knock out (knee) at 2:55 of the first round over Peter Graham

Fight 5 - Bracket B

Musashi wins by three round majority decision (30-29, 30-30, 30-29) over Ray Sefo

Fight 6 - Bracket B

Peter Aerts wins by unanimous decision (10-9, 10-9, 10-9) in fourth round overtime over Alexy Ignashov

Fight 7 - Semi-Final A

Remy Bonjasky wins by knock out (knee) at 1:46 of the first round over Cyril Abidi

Fight 8 - Semi-Final B

Musashi wins by three round majority decision (30-30, 30-29, 30-29) over Peter Aerts

Fight 9 - Super Fight

Martin Holm wins by knock out (knee) at 1:06 of the first round over Jan Nortje

Fight 10 - GP Tournament Final

Remy Bonjasky wins by three round unanimous decision (30-29, 30-29, 30-29) over Musashi


BONJASKY is the new K-1 World Grand Prix Champion




"A War Isn't Won By Dying For Your Country, It's Won By Making Some Other Poor Dumb Bastard Die For His!"
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
uff puff koniec

jak będziecie dzieciaczki grzeczne to wrzuce wieczorem na www jakas walke z tych finałów




"A War Isn't Won By Dying For Your Country, It's Won By Making Some Other Poor Dumb Bastard Die For His!"
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Dzięki KAIN, dałbym Ci jeszcze jednego soga, ale juz nie mogę!

Pozdro

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
Jeeeeeeeee Bonjasky wygral :) mowj fawory mistrzem K-1. Hahhahaha nie pomylilem sie typujac go na mastera, ale zawiodla mnie postawa Red Scorpon'a :( bez kitu myslalem ze pokarze prawdziwego ducha Muay Thai i zmierzy sie z Bonjasky'm :) NO TO JAK BEDZIE KTOS TAK MILY I DA MI SOGACZA ZA WYTYPOWANIE MASTERA K-1 TO NIE BEDE OBRARZONY [ kain dalbym tobie ale nie mam abonamenty i ps. do keina. mozesz mi powiedzic jake twoim zdaniem sa najlepsze turnieje bez regul bo wyslalem ostatnio do ciebie meila i nie dostalem odpowiedzi


1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Wygraną Bonjasky'ego nie było trudno wytypować, stawiała na niego zresztą większość głosujących na stronie K-1 USA (ja również)...
Soga (a nawet ze 3) to bym dał temu, kto by mi powiedział przed 6.XII, że Musashi wygra z Sefo i Aertsem i wytrzyma w finale 3 rundy z Remy'm!

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
2 walki Bonjaskiego na www Zapraszam




"A War Isn't Won By Dying For Your Country, It's Won By Making Some Other Poor Dumb Bastard Die For His!"
http://www.mma.sfd.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z przykrością stwierdzam, że jestem rozczarowany finałem. Zaczynająć od zachowania Sefo (mojego faworyta),był bardzo słabo przygotowany do walki (wogóle się nie przygotowywał z powodu choroby i może lepiej byłoby żeby zrezygnował z udziału w finale jak to planował i zrobił miejsce Carterowi Williamsowi, który z zamkniętymi oczami znalazłby się w finale). Zabrakło mu sił i pomysłu na Japońca, więc próbował nadrobić aktorstwem i to chyba wkurzyło sędziów bo Musashi mimo wszystko według mnie przegrał na punkty. Musashi nie pokazał kompletnie nic !!!!, nie zadawał ciosów, coś tam kopał ale wszystko na gardę, był bardziej beznadziejny niż Sefo.
Aerts Ignashow - bardzo dobra walka, holender pokazał że jest nadal groźnym zawodnikiem, niestety przegrał Musashi, który przez dwie rundy dostawał wciery. To sędziowie wygrali z Aert'sem. A może w K1 jest tak, że aby wygrać walkę wystarczy zadać dwa albo trzy ciosy w ostatniej rundzie mimo że przegrywa się i to z kretesem pierwsze dwie rundy???
Bonjasky zasłużenie wygrał turniej, był nie do zatrzymania.
Myslę, że gdyby Sefo był w takiej dyspozycji jak w walce z Williamsem to Musashi nie przetrwał by pierwszej rundy, a może ktoś się ze mną nie zgodzi?
Podsumowując, tegoroczny finał nie porażał składem (brak MIrko, LeBannera, Hoosta, Hunta, Leko) a na dodatek naćpani sędziowie, a może to po "Sake".
Mam tylko nadzieję, że Sefo i Aerts będą mieli okazje spotkać się z Musashi i udowodnić mu kto naprawdę jest lepszy, tyle że ten ostatni walczy pewnie tylko w Japonii bo w innym kraju sędziowie by mu nie pomogli, hehehe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6401


Witam,

tez jestem zdania, ze sedziowie mocno pomogli Musashiemu. Ale w ogole, to mi sie podobalo, jak Bonjasky skopal Abidiego (jak ja go nie lubie! Nawet nie wiem, dlaczego )Az Cyrilowi lapy opadly . A Botha niepotrzebnie sie nadzial na tego kopniaka... Aerts mi sie podobal (choc Ignaszow mnie rozwala praca nog, to nie mial po prostu zbyt wiele do powiedzenia), Sefo faktycznie bez mocy. Ale czekam tez na superfights z tej gali, bo wystapil niejaki Matthias Riccio (zebral KO w 2r chyba), brat znanego wszystkim Damiena. Ostatnio pstryknalem sobie z nimi fote (Matthias to ten drugi od prawej - kawal chlopa, wiekszy od Damiena).

nie ma tego dobrego, co by sie zle nie skonczylo

pozdr,
TM

nie ma tego dobrego, co by sie zle nie skonczylo

pozdr,
TM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Mnie nie rozczarował tylko Bonjasky, a Aerts zaskoczył pozytywnie... Wielka szkoda, że Sefo był chory, bo walczyłby z Remym w finale... Eeech szkoda też że nie zawalczył Carter...

>>What now? I tell you what now. Now I'm gonna call a couple of pipe niggers with a pair of pliers and a blow torch. They will get Mediaeval on your ass! You hear me now, hillbilly boy!?<<

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
po finalach do konca znienawidzilem Abidiego...******lona ciota!!!!

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...

---===http://www.tkd.af.prv.pl ===---

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze Highlight

Następny temat

Aerts w mma

WHEY premium