SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

filety z kuraka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
no własnie, na czym je smażyć... ??? jadam go codziennie od paru miesięcy i zapowiada się, że będę go wciągał jeszcze długo, długo.... Problem tkwi w tym, że mam nieco zatłuszczony brzuń... czy bezpieczne jest smażenie codziennie na Oleju ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
sachem ale ześ walnął z tym smalcem

poczytaj o działniu tłuszczy roslinych i zwierzęcych, zanim co napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
Olej Wyborny Universalny... z biedronki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Najlepiej - gotować. Ewentualnie zapiekać w folii w piekarniku, ale gotowanie to najniższa temperatura więc i najwięcej łatwo trawionego białka w przygotowanym produkcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Ja narazie jem gotowane. Poztym zamówiłem grila elektrycznego do smażenia bez tłuszczu, mam plany w nim też przygotowywać piersi i ryby. Jak będzie to zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
JA moze zle robie ale od zawsze smaze na oliwie z oliwek i jakos nie moge tego zmienic.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Ja smaze na patelni teflonowej, bez tluszczu. Zeby sie nie przypalalo trzeba dodac troche wody. Wczesniej oczywiscie nacieram przeroznymi przyprawami lub mieszankami ziolowymi, jest tego sporo w sklepach i pozwala na urozmaicenie smaku. Mozna tez polac sosem sojowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Oliwa z oliwek tylko i wyłącznie na zimno, nie należy na niej smażyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
ja od dawna smażę "kuraki" panierowane w przyprawach na zwykłym oleju
( broń boże nie używać masła, smalcu i margaryna, heheh ), a że nie potrzeba go wiele... nie ma prawa nasiąknąć tłuszczem ...
Zresztą kto eksperymetuje w kuchni ten wie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo poprostu olej w sprayu wolny od tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6519
Khain, dlaczego oliva z olivek tylko na zimno ?? własnie dziś zakupiłem sobie 1 litra.... i co teraz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
darios, dodawaj do salatek...

Methos, lepiej nie udzielaj wiecej rad w tym dziale! Najlepiej wlasnie smazyc (jesli musicie wogule) na smalcu, gdyz oleje roslinne poddane wysokiej temperaturze powoduja powstawanie wolnych rodnikow ktore sa bardzo szkodliwe, jak wiecie.

Khaine, ile gotujesz? wrzucasz do goracej wody...? kroisz wczesniej czy cala piers...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w paru sprawach!

Następny temat

prosba...

WHEY premium