SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

estrogen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Aero robie tylko na silce, zawsze albo za zimno, albo za cieplo, albo za smrodliwie Od cardio jest sala cario
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Spox to chodzisz na jakąś pro siłke. Ja mam swoją piwniczną hehe ale nie taką na maxa dziadowską tylko odmalowaną czyściutką z dywanikiem i w miarę sprzętem. Przynajmniej moja i tylko ja się tam pocę i tylko swoje smrody wdycham hehe
Zastanawiałem się nad bieżnią ale to 2 tys. na taką w miarę trzeba by się wychylić. I tak prędzej będę musiał bo dla endo aero po obowiązek.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
jak rozpoznajecie kim jestescie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie ma nic zlego w swoim milym piwnicznym klimacie No ale wlasnie ciezka sprawa z sala cardio.
FFQ (co jakie tam literki byly): jak mam juz za mocno probuje znalezc swoj dowod w portfelu i prosze kogos zeby mi przeczytal co tam napisano, w ten sposob rozpoznaje kim jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
FFGG klikamy na obrazek nad ksywą i tam czasami coś pisze. A tak w ogóle nie rozpoznajemy. Gdybamy sobie

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1153
ehh pytam sie powaznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Scorpio sala cardio super sprawa. Ja mam spory pokój przeznaczony tylko na siłkę więc mam miejsce na swoją bieżnię, tylko kesz jak większy wpadnie z roboty bo teraz to na cyklon się wywaliłem ostro. Ja tak powoli co jakiś czas dorzucam trochę sprzęciku do swojej siłki i tak się kręci. Ale z drugiej strony nie płacę za siłkę i nie tracę czasu na dojazd tylko schodzę w kapciach i walę trening. A to spoko bo ja lubię czasami przed pracą 0 5:00 rano wstać i walnąć klatkę . Do treningu wydolnościowego kupiłem sobie worek treningowy. Ostro daje w tyłek ale od ostatniego cyklona kontuzja barku się rozkręciła więc nici z worka. No a ze względu na ten bark wchodzi deca teraz bo w sumie to miałem smaki na trena.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Musi byc milo u ciebie, zawsze dobrze sie robi na swoim Z drugiej strony ja sie nie martwie o ktorej ide na trening, silownia open 24h, 10 minut motorem to tez zaden problem, a zawsze parobasy recznik i wode przyniosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
wymiencie sie gg, umowice sie na lody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
nie robie loda na pierwszej randce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doxepin

Następny temat

pytanie?

WHEY premium