SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ekonomia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
chyba jasniej sie nie dalo- policzylem glosy- juz wiem co kupie...thx.

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
proponuje olimpa 500 gm w cenie ok 90 zeta-bardzo dobra kreatyna ultrapure(fakt nie mikronizowana)ale wkrootce bedzie ponoc tez micro..


pozdrobigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
acha- jak optymalnie( i rozsadnie)dawkowac? bez ladowania oczywiscie, bo w to nie wierze

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Kurcze Ultimate tak zjechal z cena ? nawet tego nie wiedzialem bo dawno go nie kupowalem , ta cena 57 zl to cennik detaliczny?
Son ma racje kreatynke maja swietna idzie po niej niesamowicie. Po 2 puszkach skoczylem kiedys kolo 7 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Tak Kobe to cena detaliczna.

Size bierz ją 2 razy dziennie po 5 gram - w treningowe rano na czczo i po treningu, a w wolne rano na czczo i w ciągu dnia 2 godziny po posiłku, a godzinę przed następnym.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Size ja bralem po ok 1 g na kilo masy ciala , dla mnie wydawalo sie to optymalnie , bralem tak samo w dni treningowe, jaki i te bez treningu. Tak gdzies ok 3 g rano 4 g przed treningiem i 3 po treningu.
Danone -jestem troche zdziwiony bo ok 2 lat temu byla ona w cenie 75 zlotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to chyba jakas powiklana paranoja ?? to sie zaczyna robic prywatne forum pana Cybera !!! kazdy pisze jaka kreatyna po ile i gdzie . biger napisal olimp po 90 zl ,przykładow mozna mnozyc na pęczki ....
ja napisalem ze mam creapure ultimata 300gr po 55 zl a creapure 1kg po 139 zl !!! ale litosci czy pracownik pana Cybera pan 666 nie zna sie na prawie i jego interpretowaniu ??
ja nie napisalem ze ja sprzedaje !!! ja nie napisalem ze cos oferuje !!! ja nie podaje ani telefonu !!! ani adresu !!! ani emaila !! NIC !!!
Pisze tylko ze ,, mam ,, creapure !!! aco ja z tym zrobie to moja prywatna sprawa !! kto chce sie dowiedziec co z tym zrobie to moze do mnie napisac emaila z zapytaniem ?? ale to juz nasza prywatna sprawa .
w kazdym razie w zadnym momencie nie zlamalem zadnego punktu regulaminu i prosze pracownika pana Cybera niejakiego panA 666 o troszke umiaru w kozystaniu z wladzy jaka pan posiada bedac niejakim expertem .... a poza tym nie pasuje mi stary nick BIM poniewaz moja firma nazywa sie wlasnie sportnutrition....
dziekuje wielu przyjaciołom ktorzy smarczą mi prywatne emaile ze slowami pocieszenia i zrozumienia , kazdy znich moze liczyc na moją wdziecznosc w postaci ..... (nie moge napisac-cenzurka) bim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Kobe chyba gram na 10 kilo

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio kupilem sobie kreatyne Multipowera 300 cap!!
Nie wiem co moge sie po niej spodziewac? Slyszalem ze jest dobra! Kiedys bralem kreatyne Scitec-a i nawet nawet ;D
Moze ktos z was bral ta multipowera i mi powie jake byly rezultaty!!!

Hej... Nie zle to, wykombinowalem... "Johnny Bravo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Czego masz się spodziewać po kreatynie-Multipower-bardzo dobra a że kapsułki to bedzie Ci wygodniej...i drożej-co osiągniesz...siła, masa...

Danone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem (MEGA MASS 4000):)

Następny temat

POMOZCIE PROSZE!!!

WHEY premium