SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dylemat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
mam wielki dylemat na każdej maszynie (5) w mieście gdzie zamontowana jest gruszka i pomiar siły zaliczyłem maxa 999-9999 czyli powinienem mieć silne uderzenie ale w walce na rękawice idzie mi marnie nie umiem tego wykorzystać co mam zrobić plz pomórzcie :/

To moja jazda ja jestem gwiazda !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Popros przeciwnika zeby sie nie ruszal , albo moze idz na trening jakis ? Ale lepiej zeby sie nie ruszal to mu glowe urwiesz...

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te maszyny nie oddają faktycznej siły uderzenia,zapamiętaj sobie to raz na zawsze!

Przeciwnik sie rusza,zbija ciosy,robi uniki,zejścia więc ta siła sie rozkłada.

Druga i najważniejsza sprawa,na sparingach siła to ma akurat drugo lub trzeciorzędne znaczenie,ważne jest przedewszystkim obycie w walce (którego nabędziesz w miare trenowania w sekcji) kondycja,wytrzymałość,technika.
Na początku będzie Ci sie wydawać że jesteś słaby bo Ci kiepsko idzie z kolesiami co nic nie trenują,ale potrenujesz dłużej,więcej będziesz sparował to wszystkich tych co cepami jadą będziesz punktował jak chciał.
Idź do sekcji,samemu to sie można nabawić ale problemów.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
ej mam inne pytanie czy sparując cięższymi rękawicami bardziej wyrabia się szybkość ??

To moja jazda ja jestem gwiazda !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Między 10oz a 12oz masz taką różnice wagową że wyrabiasz i nawet sobie mase mięśniową,definicje,siłe i rzeźbe zarazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"Między 10oz a 12oz masz taką różnice wagową że wyrabiasz i nawet sobie mase mięśniową,definicje,siłe i rzeźbe zarazem"


o lol to ja rezygnuje z silowni i kupuje 12oz bede duzzzy i silnyyy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Harai goshi

Następny temat

muay thai a siłka HELP

WHEY premium