SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ogromny dylemat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam ogromny dylemat co robić od września.

Tak, wiem, że to ode mnie zależy, ale to i to Uwielbiam robić.


Siłownia czy SW, gryzie mnie to, bo nie wiem co wybrać.

Na siłowni przynajmniej się zmasuję, bo jestem patyczakiem, a na SW nauczę się techniki uderzeń/kopnięć itp. Także nie wiem co wybrać.

Moglibyście mi podpowiedzieć, co byście wybrali na moim miejscu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17687
Dlaczego nie połączysz SW i siłowni??

Pain is temporary,pride is forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3341
Dokładnie połącz SW i siłownie.

"Płacz na treningu , śmiej się podczas walki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Chłopie bez przesady, mogłeś to napisać w poprzednim temacie. A co do pytania, to tak jak przedmówcy, nie ma przeciwwskazań przed połączeniem sw i siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to napewno nie z początku, bo bym się zajechał. Po jakim czasie trenowania SW dodać siłke i jaki trening najlepszy byłby dla mnie pod SW, na mase w moim wypadku(chudzielec ze mnie)? Np. fbw traktora (5 podst. ćwiczeń)?

Myślałem żeby dodać jakiś domowy trening na początku z SW, a dopiero tak po pół roku, roku dodać siłownię, aby organizm się przyzwyczaił, co sądzicie o tym?

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-08-13 13:59:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
na masę to jest dieta, nie treningi. Treningi są na siłę albo wytrzymałość, albo rzeźbę.
poczytaj sobie tematy podwieszone, w szczególności polecam ten o łączeniu SW i siłowni

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Wybierz SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra biorę SW i będę pilnował michy po trenowaniu SW rok(o ile będę miał taki zapał, a będę się odpowiednio motywował) wtedy dodam siłke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
stary siłownia to element SW, treuj sobie SW i dodaj siłownie 2 razy w tygodniu bo wiecej i tak nie ma sesnu(5-6 wielostawowcyh cwizeni trening około 40-50 inut i wystarczy) a na mase to jest dieta jak bedziesz jadł mniej niz spalasz t i siedzac na dupie schudiesz

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieregularne treningi w późnych godzinach - jak najlepiej trenować?

Następny temat

jak uderzyc gołą pieścia bez uszczerbku

WHEY premium