SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry lekarz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Widze ze Gochan troszke zagotowal Coz, jak widzisz, ostatnio wiele "interesujacych" osob zadaje "ciekawe" pytania, przegladnij szczegolnie te usuniete.
Poza tym joyfulpep nie jest zbanowany, zauwaz ze przedtem mial nick Joyfulpepa. Poczekamy co tym razem madrego napisze...
BTW, Gochan zagladaj czesciej, czasami trafiaja sie naprawde interesujace posty.

Pozdro
Ted

--- Primum NON Nocere ---
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Coz,znawca dopingu jestem zadnym,dziwia mnie jednak niektore wypowiedzi jak np.ta(nie pamietam czyja) o tym jakie szkody niesie za soba niedozwolone wspomaganie.Nie pisze tego bynajmniej dlatego,ze jestem obronca koxujacych,nurtuje mnie natomiast pytanie skad autor tamtej wypowiedzi czerpie swa wiedze?Wszyscy wiemy,ze palenie szkodzi a jednak napewno nie wykrzykuje(autor)do wszystkich znajomych textow typu"to gowno cie zabija"itp.Podobnie jest z alkoholem,moze pomoc(nie tylko w dezynfekcji)ale i zaszkodzic i z tej strony jest bardziej"widoczny"dla spoleczenstwa.Ba,nawet duza ilosc WODY MINERALNEJ!!!(witamin tez),choc powszechnie uwazanej za zbawienna dla zdrowia(woda,nie ilosc)niesie za soba nie tylko nieprzyjemne ale i niebezpieczne reperkusje zdrowotne.Natomiast znane sa przypadki stosowania naprawde silnych toksyn w lecznictwie!Nie uogulniajmy wiec prosze,ze saa sa szkodliwe bo nie jest to do konca prawda.choc nalezy przyznac ze NADUZYWANIE jest niebezpiecne dla zdrowia.Zreszta jak naduzywanie czegokolwiek.
Jak mawial Sokrates "to ilosc czyni trucizne"
pozdr.

mars

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6639
dzięki wszystkim za wypowiedzi , bardzo pomogły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Mars121 - dobre słowa!
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gohan - dzięki za odblokowanie, stary nick „joyfulpepa” mi się bardziej podoba - teraz powinieneś zmienić nicka na "Gohan Wspaniały".
Nie podważam Twojej wiedzy na temat dopingu, ale nie zgadzam się z tym, co piszesz.

Po pierwsze skoro sterydy są takie zdrowe i dobre, czemu nie mogę ich kupić w sklepie za rogiem albo w aptece bez recepty ?
Co za głupoty wygadują CI wszyscy lekarze, że to szkodzi zdrowiu ?

Po drugie sterydy wpływają źle na wydajność organizmu, może nie zawsze taki skutek i nie u każdego (zależy oczywiście, po czym), ale widuje na siłowni chłopaków po cyklach, którzy po dwóch seriach siadają na krześle, bo im słabo, pikawa bije ja dzwon Zygmunta, a przed oczyma mrok. Znam nawet takiego kolesia, który nie jest w stanie podbiec 40m gdy mu autobus ucieka.

Po trzecie kolarze ani biegacze nie biorą sterydów !!!!
Rekordzista świata na 100 m Morice Green też ?
Nie mogliby brać udziału w profesjonalnych zawodach gdyby wykryto u nich jakikolwiek środek dający powera który nie jest produkowany przez organizm, słyszałeś kiedyś o badaniach antydopingowych ?
Małyszka badają przed każdym turniejem.

Po czwarte na Mr Olimpia oglądamy zawodników stosujących doping bo jest on tam dozwolony. A to co napisałem że będzie wyglądał dobrze tylko przez pięć lat to podtrzymuje.
Profesjonalni zawodnicy podporządkowują całe swoje życie kulturystyce, mają sponsorów którzy dają fundusze i mają 1 cel. A ten biedny chłopak ze zdrachaną wątrobą, niestety musi wieść zwyczajny żywot i założę się że będzie miał nie raz przerwy w ćwiczeniach za jakiś czas (rodzina, dzieci, praca itp.) wtedy momentalnie łapie brzuszek. Przy czysto wypracowanym organizmie nie dzieje się to tak szybko.

Po piąte Arnold czy Ferrigno stosowali doping, zgadzam się, ale chyba zgodzisz się i ty że nie ruską metke. Przecież wiesz że oni mają sponsorów którzy zapewniają im najlepszy koks, taki który ma niewiele skutków ubocznych w porównaniu do tego co wcinają chłopaki na siłowniach. Wiec uważam za lekko niestosowne pisanie że Arnold koksował i nic mu nie ma, bo realia są całkiem inne.

Co ty na to ?

Apropos, czemu tak szybko usuwacie moje wiadomości ? Jesteście jacyś nerwowi....pisząc w tym dziale wiem jakie macie poglądy ale chyba mogę wyrazić swoją opinie.

Pozdrawiam.


Mów, co masz do powiedzenia, a nie to, co powinieneś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
ale ty jestes glupi nie moge cie koles
Z toba rozmawiac jak z dzieckiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29578 Napisanych postów 62957 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902638
on jest glupi a ty slepy. patrz na daty.

ciekawe czy interesuje go twoja opinia na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 411 Wiek 11 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5128
hahahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 299
sory nie zauwazylem
to byl moj pierwszy post
btw minelo juz 5 lat pewnie skoksowal ladnie ten kolo


Zmieniony przez - rudolf_88 w dniu 2008-05-08 15:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 334
Wydaje mi się, że dział "doping" jest po to aby można się było
swobodnie wypowiadać, udzielać odpowiedzi.
A tutaj jak tylko ktoś napiszę swoje zdanie (najczęściej odpowiednie), to moderatorom od razu się to nie podoba, ,że
ktoś wie więcej lub lepiej na jakiś temat i usuwają posty.
W takim razie po co w ogóle istnieje ten dział???!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśniowa

Następny temat

Siłabolin ?!

WHEY premium