SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dni leca tygodnie mijaja a pusikety wciaz w czolo ome wbijaja%-) vol. ******

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140445

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
to za***al a nie znalazl

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
ide w kime! narazie ekipa

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stiv - nie no co ty tak sobie ściemniam żeby sie dowartościować przez neta kolesiowi tak odyebało ze powiedział rodzicom ze ich pyerdoli i nie było go chyba z miesiąc w chacie kurva poszukiania jego stara dzwoniła do mojej mamy czy on u mnie czasem nie mieszka jaja jak hvj ja byłem mONdry i zawsze szedłem niby do szkoły i wracałem koło 12 do domu niby prosto od dziewczyny najgorsze było to ze pare razy musiałem np z łeby wracać sam jak reszta była w połowie zabawy

Powiem wam chłopy ze w życiu mało rzeczy sobie kupiłem mase siana przepuściłem na chlanie ćpanie i ruchanie i nie żałuje .. w zasadzie niczego nie żałuje oprócz tego że tak zyebałem z byłą dziewczyną ..

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-14 23:43:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
Mico pjerdol tą dupe, juz Ci wszyscy mowili, klin na klina czyli znajdz nową i sproboj od nowa..

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


urodzinowy prezent od pana doktora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
no i co kurva, to Twoje?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
igiełki 0.8 pompki 5 i 10 porcji smiesznego antybiotyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee nie chce ..

wiesz stiv mam ziomka fotografa i kiedyś każde spotkanie z nowymi fotomodelkami na piwie było dla mnie priorytetem az stwierdziłem ze to wszystko durne kurvy są ..
a potem zjarany jak świnia poznałem ją..

masakra..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40363
wiem jak to jest, ale widac nie bylo Ci pisane wiec po co na sile w cos brnąc ?

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a czyje koorva skoro nie moge sie wyleczyc to mi zastrzyki dali łepek sie ździwl ze umiem szoty robić i owie mu ze po udach bede sie kuł to jeszcze pielegniarka dala mi instrukcje hahaha

ide przygotowac miksturke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl czy polecicie boldenone?

Następny temat

Cykl na mase-Prohormony

WHEY premium