SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego wymiotuje po białku?

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może coś z jelitami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
Do autora : Sluchaj to jest chemia tak czy inaczej twoj organizm ucierpi w jakims stopni że stosujesz takie coś mnie jakoś nie przekonują teksty w stylu "odżywki nie szkodzą ... bo coś tam " . Ja już pisalem kiedyś o swoim problemie ponieważ 3 cyklach ze stackow teraz kiedy je zarzywam kreci mi sie w glowie czasami i na wymioty tez czesto mnie bierze organizm się raczej broni przed takimi srodkami ja mam takie zdanie dlatego stosuje sie to cyklicznie i w ramach brakow a nie 'zeby uroslo " bo to tylko dla uzupelnienia podstawa to dobra dieta i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 629 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2312
Chyba lepiej bedzie zamknac temat, bo widze ze co jeden to madrzejszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
odezwał się najmądrzejszy co najwięcej wniósl do tematu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
znachorstwa tu nie potrzeba, nie wiesz jakie podłoże ma dany problem to se daruj z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
szczególnie że ja nie mam alergi ani innych chorób poprzez które działały by na mnie w taki a nie inny sposób odżywki i inne suplementy a jednak mam podbne problemy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
ja tez nie trawie bilkoviny, a robilem tresty nie jestem uczulony, a nic nie wchlaniam z bialek, siedzi mi na zoladku i wkoncu wymiotuje,czy po carnivorze tez tak jest?

towar apteczny:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w twoim wypadku gino tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta w restauracji Victora Martineza

Następny temat

MP w Kulturystyce i Fitness 2010

WHEY premium