SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla obeznanych w temacie..

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Cześć.Ja tez postanowiłem przenieść sie tutaj z sfd.Ale do rzeczy WYbaczcie koledzy jeśli bedzie to troche nieczytelne,ale postaram sie jakos,zeby to wyglądało i dało sie połapać.A wiec tak,opisze całą moją historie heh.Jakies 3 lata temu zaczynałem ćwiczyc na siłowni,oczywiście masa szło mi całkiem dobrze,bo przez 2 lata w bicepsie z 29cm urosło mi do ponad 40 bez zadnych dopalaczy heh.Problem tkwił w tym,ze chodząc na siłownie,nie uprawiałem,zadnego innego sportu,nawet na w=f zadko cwiczyłem,bo zawsze myslalem,ze bedzie mi spadać masa i skonczyło się to tak,ze teraz mam chyba braki w koordynacji ruchowej,chodz duzo przez ostatnie 8 miesiecy nadrobiłem(od 8 miesiecy chodze na MT).Na samym poczatku,nie chciałem olewać siłowni prezez mt,wiec chodziłem w pon-siłownia-wotek-mt-środa-siłownia-czwartek-mt-piatek-siłownia-sobota-mt-niedziela-woln e.Oczywiście
trening dalej był ukierunkowany w 100% na mase,dzielony -Klatka,biceps / plecy,triceps
/Nogi+barki .Ale po czasie trafiłem na stronke internetową knife'a i przeczytałem tam,ze cwiczenia na mase przy sportach walki nie jest wskazane,ciezko mi było zostawić siłownie,ale tak zrobiłem.Nie ćwicze juz od jakiś 6 miesiecy,masa spadła o jakies 10kg,ale juz chyba dalej nie spada z tego co zaówazyłem.Dzieki Mt,stałem sie bardziej dynamiczny ,musze przyznac,ze pomimo spadku masy,siła ciosów znacznie wzrosła.Treningi Mt mam w PONIEDZIAŁEK-18:00-19:00(klincz,box) WTOREK-18:15-20:00(trening ogolny,tarcze,worki,sparingi) ŚRODA-wolne CZWARTEK(to samo co wtorek) PIATEK-wolne
SOBOTA-tarcze,czasem stacje,cwiczenia w parach itp.) NIEDZIELA-wolne
.Uważam,ze nienaleze do ludzi,którzy urodzili się z wrodzonym talentem do sztuk walki ,ale mam bardzo duzy zapał do treningów i chciałbym kiedys wystartować w jakiś zawodach(jestem z rocznika 8.Z tego co pisalem wyzej,widać,ze mam kilka dni wolnego,chciałbym ja jakos dodatkowo zagospodarowac w treningi.Zalezy mi na poprawie dynamiki,kondycji,techniki to wzasadzie wszystkiego.Czytałem wiele tematów na tym forum na temat budowania szybkości,dynamiki,eksplozywnośc itd.ale nie potrafie jakos sam sobie ułozyc konkretnego planu,który mógłbym wykonywac w domu lub na siłowni bez trenera.Wczoraj zacząłem wykonywac trening plyometryczny na nogi i ręce http://strball.fateback.com/plyometryka2.html /

a na ręce tak jak robi ten gośc pompki z klaśnięciem,i te cwiczenia z piłka,jest ciezko heh.CHciałbym tez dowiedziec sie troche o ćwiczeniach typu power clean,oglólnie cwiczenia które wyrabiają dynamikę,siłe,czy pomogłyby mi w treningu mt?chciałbym także biegać interwałowo,zeby nie odpadac na tarczach w 3-4 rundzie na tarczach (4x3 min).DOtychczas biegałem dystanse około 5 km,ale juz doczytałem,ze lepsze do styli uderzanych są interwały.I własnie mój problem polega na tym,ze nie wiem jak mam to wszystko ułozyc,stronkę knife'a przestudiowałem juz kilka razy,ale nic z tego Prosiłbym was bardzo koledzy o pomoc,bardzo mi zalezy.Z góry dzieki.Sorki,za błedy ort.i ze tak nieczytelnie,ale ineczej jakos nie umiałem tego napisac Napewno mi się jeszcze coś przypomni,wiec napisze,dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
sorki za tekst"ja tez postanowiłem sie tutaj przenieść z sfd":P :P:P wkleiłem to tutaj z b.f bo tam nikt nieodpowiadał,wiec myslalem,ze knife lub inni pomoga tutaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA GLIWICE

Następny temat

NAJSKUTECZNIEJSZA TECHNIKA NOŻNA

WHEY premium