SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dietka i steper -PROSZĘ O POMOC!!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1453
Po ciąży ( maleństwo ma obecnie 5 miesięcy)zostało mi 12 dodatkowych kilogramów zdecydowałam się w końcu z nimi rozprawić.Bardzo proszę o rady ,może jakiś jadłospis i jak ćwiczyć czy codziennie czy lepiej dłużej a co 2 dzień? Czy steper to dobry pomysł? Proszę o radę fachowca bo ile osób tyle opinii. Jak na razie jem mniej, najpóźniej o 19,unikam weglowodanów i ćwiczę na steperze około 40 min. dziennie-wieczorami(21-22)Kolejny problem to wolne tempo przemiany materii odkąd rzuciłam palenie :( Wszelkie rady mile widziane:)

Płeć: Kobieta

Wiek: 29

Waga: 68

Wzrost: 167

Cel treningowy: schudnąć i poprawić kondycję

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: spacery

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): steper i tylko w domku

Dieta: mż:)

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

odchudzam sie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Cwiczenia cwiczeniami, ale zdrowego jedzenia nie powinnas ograniczac. Jeszcze karmisz mam nadzieje:) i musisz dostarczac organizmowi wiele odzywczych wartosci. Jezeli chodzi o odchudzanie na szersza skale no jeszcze przyjdzie do tego czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1453
tak nadal karmię :) proszę o wszelkie rady

odchudzam sie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ĆWICZENIA NA TALIĘ!

Następny temat

trening na ręce dla kobiety

WHEY premium