SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Menciu1
Antos098 dzięki również za odpowiedz, ale po Twoim przykładzie mam rozumieć ze lepiej nie liczyć co do grama? „Pół opakowania łososia” nie jest lepiej jednak miec wszystko policzone i zważone by moc to kontrolować?

Moze ktoś jeszcze się wypowie np czellista? Byłabym wdzięczna


A jak chcesz to sobie waż
ja nigdy tego i sobie i podopiecznym nie ważę szkoda na to życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
To wszystko odbywa się na „oko”? Generalnie dla mnie to nie jest żaden problem bo to tylko kwestia przyzwyczajenia i nie odczuwam żeby mi to życie zabierało ale jeśli tak się tez sprawdza to dobrze ja chyba jednak pozostanę przy ważeniu produktów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Menciu1
To wszystko odbywa się na „oko”? Generalnie dla mnie to nie jest żaden problem bo to tylko kwestia przyzwyczajenia i nie odczuwam żeby mi to życie zabierało ale jeśli tak się tez sprawdza to dobrze ja chyba jednak pozostanę przy ważeniu produktów


wystarczy obserwować ciało i organizm
nic mniej, nic więcej
ludzie natomiast lubią sobie komplikować życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
No to dobra, ale w takim razie co mam traktować jako bazę? Bo jedząc codziennie inaczej to ciężko wszystko robić na oko podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wystarczy się nie obżerać
jeść powoli a nie hapać
nie jeść często
dobierać produkty jak najmniej przetworzone
od czasu do czasu od jedzenia odpoczywać całkowicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
No ale co jak jem powoli nie obżeram się a spożywam kalori za dużo albo za mało i organizm się buntuje nie oddając tłuszczu i wtedy jak manipulować i kombinować skoro wszystko jest na oko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Menciu1
No ale co jak jem powoli nie obżeram się a spożywam kalori za dużo albo za mało i organizm się buntuje nie oddając tłuszczu i wtedy jak manipulować i kombinować skoro wszystko jest na oko?


najwidoczniej nie jesz wysokojakościowych, nieprzetworzonych produktów
co udowodniłaś tą tabelką, którą wstawiłaś
w takiej sytuacji możesz liczyć kalorie i całe życie i ani dobrze wyglądać ani dobrze się czuć nie będziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
Uważasz ze kasza/ryż/ziemniaki/chleb zytni razowy to nie jest pełnowartościowe źródło węglowodanów? Mięso z piersi kurczaka/schab/dorsz/mintaj czy makrela jako źródło białka tez nie może być? Przecież to nie są przetworzone produkty? To kurcze nie wiem co mam jesc, to był przykładowy dzień i chodziło mi głównie o kaloryczność czy jest odpowiednia i czy ja zwiększyć... oczywiste jest ze każdy posiłek jest bogaty w przyprawy i warzywa również kiszonki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Menciu1
Uważasz ze kasza/ryż/ziemniaki/chleb zytni razowy to nie jest pełnowartościowe źródło węglowodanów? Mięso z piersi kurczaka/schab/dorsz/mintaj czy makrela jako źródło białka tez nie może być? Przecież to nie są przetworzone produkty? To kurcze nie wiem co mam jesc, to był przykładowy dzień i chodziło mi głównie o kaloryczność czy jest odpowiednia i czy ja zwiększyć... oczywiste jest ze każdy posiłek jest bogaty w przyprawy i warzywa również kiszonki...


Uważam, że to co wstawiłaś jest mega anty-życiowe i jałowe
+ jak zwiększysz kaloryczność to na pewno chudsza nie będziesz.
Filozofii w tym nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
Ok rozumiem Twoje zdanie i co sądzisz. dzięki za wskazówki,

może jeszcze chciałby ktoś dorzucić swoje zdanie na ten temat...? Domer? Czellista?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna redukcja

Następny temat

Współczynnik aktywności na redukcji i deficyt kal.

WHEY premium