SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ketoniczna - ratunku, prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
no wlasnie ze mna jest taki problem ze absolutnie gdzies mam to ilu procentom mezczyzn sie podobam a ilu nie, zalezy mi na tym zeby sie w sobie dobrze czuc. w sensie w swoim ciele;) a jak serena na pewno nie chcialabym wygladac;p

Morał opowiadania brzmiał: Mężczyźni to chamy, a kobiety – psychopatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
no wlasnie ze mna jest taki problem ze absolutnie gdzies mam to ilu procentom mezczyzn sie podobam a ilu nie, zalezy mi na tym zeby sie w sobie dobrze czuc. w sensie w swoim ciele;) a jak serena na pewno nie chcialabym wygladac;p

Morał opowiadania brzmiał: Mężczyźni to chamy, a kobiety – psychopatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30
Witam. Myślę że moje zdanie najmniej się będzie liczyło,ale nie mogłam tego przemilczeć(babski charakter).Nawiasem mówiąc to ta tenisistka wygląda okropnie- typowa anoreksja.Nie mam pojęcia jak ktoś taki może być stawiany za wzór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
Anusza, czy ty kiedykolwiek myślałaś o tym, żeby mieć dzieci? Poważnie pytam. Bo jeśli myślisz o tym, żeby je mieć w bliższej lub dalszej przyszłości, to przemyśl to wszystko jeszcze raz. Zapytaj lekarza endokrynologa, jaki wpływ ma poziom tkanki tłuszczowej poniżej 10% u kobiety na układ hormonalny. A to, że Cię nie obchodzi czy się podobasz facetom nie zmienia faktu, że jesteśmy wzrokowcami i podobają nam się osobniki wyglądające zdrowo. Tak już nas zaprogramowała Matka Natura/Pan Bóg/Wielki Manitoe, czy kto w co tam wierzy

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Taki problem z tymi babami- jak se coś do łba wbiją to nie ma sposobu by wyperswadować ..
Teraz na serio-powtarzam, przemyśl sprawę kilka razy biorąc pod uwage rady wszystkich nas tutaj, no i koniecznie odwiedź lekarza..
Najważniejszy jest umiar i nie popadanie w skrajności- a to co chcesz osiągnąć to już jest skrajność!
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
nie no o 10% u kobiety bez ,glodowki,supli nie da rade organizm sie zbuntuje w czesniej ,mierzylas sobie kiedys bfs% ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
osz kurde kijem przez szmate bym tamtej tenisistki ze zdjęcią nie tyknoł Jeśli chcesz z siebie zrobić coś takiego to potrzebujesz pomocy, bo to podchodzi pod bulimię sportową czy inne tego typu problemy które głównie siedzą w głowie. Dopracuj drobne szczegóły ale nie rób z siebie takiego czegoś gdyż kobietą tego nie można nazwać
Pamiętaj też o zdrowiu, a takie coś na pewno nie jest zdrowe... organizm się zbuntuje prędzęj czy później za 5 a może i za 10 lat i wtedy będzie płacz bo nie tylko że przytyjesz sporo to jeszcze zaczną się odzywać aspekty zdrowotne. Weź sobie do serca to co Ci wszyscy mówią, to dla Twojego dobra a nie naszego

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
a co to jest bfc? no to ograniczmy do 10%, chodzi mi o diete przy ktorej jeszcze troche strace i nie bede tyla;)

Morał opowiadania brzmiał: Mężczyźni to chamy, a kobiety – psychopatki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
jak nie więcej, pozatym to tylko liczby a liczy się wygląd.
Więc ckd jest odpowiednia jak zresztą i zwykła choć ckd lepsza a czy przytyjesz później czy nie to już zalezy tylko od Ciebie i od tego jak sie za to zabierzesz

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozecie dokonczyc dietke?

Następny temat

pojemność łyżki ;)

WHEY premium