SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ketogeniczna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Witam,

mam pytanie od 12 dni jestem na diecie ketogenicznej bardzo szybko,bo po2 dniach test keto diastic wykazał +++,ale to stężenie wacha się i tak w ciągu dnia mam od + do +++,dlaczego? Mój posiłek to ok 30g białka i 25g tłuszczu,robię 40min cardio dziennie (7x w tygodniu)i trening siłowy 1h 5x w tygodniu)dietę stosuję w,celu redukcji zapasów,które mam po 2 ciążach.
co zrobić,by być w maksymalnej ketozie? Czy to prawda,że stężenie ciał ketonowych nie ma znaczenia dla redukcji? Jaki jest średni miesięczny ubytek wagi na tej diecie?
dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2843 Napisanych postów 51027 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344006
Ketoza/jej natężenie nie ma większego znaczenia jeżeli chodzi o redukcję samą w sobie, jednak proponuję refleksję czy to aby na pewno dieta dla osoby bez przygotowania, a tak mniemam po pytaniu o ubytek wagi. Jak i nie wiem czy w tym przypadku taka intensywność treningów jest zasadna, więcej nie znaczy lepiej.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE . KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Dlaczego nie jest dobra? Niestety mnie jest bardzo ciężko zrzucić wagę stąd ta dieta, przez 3 miesiące miała drakońska dietę,bo moja,córeczka miała kolki i nic nie schudłam,stad to pytanie o ubytek.:)
po ciążach rok po roku moje ciało nie jest w formie stąd ten plan treningowy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2843 Napisanych postów 51027 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 344006
http://www.sfd.pl/Dieta_do_oceny_SKD-t982008.html  o dietach keto panie dyskutowały ostatnio tutaj. A jak pisałem z treningiem - strategi na redukcji nie buduje się na zasadzie "więcej równa się lepiej", a na zasadzie progresji wysiłku w cyklu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To wszystko doradził mi mój trener personalny z którym ćwiczę od niemal 2lat.a trening siłowy robię z nim,a na ilość treningów siłowych ja cisnęłam mam dość wagi ok 95 kg przy wzroście 176...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Koniu doradź mi proszę co mam zrobić,żeby było dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
zacząć czytać posty podwieszone. jak i zapoznać się z zasadami panującymi w dziale - z fusów tu nie wróżymy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam,że truję Ci,ale mam pytanie co rozumiesz przez posty podwieszone i gdzie znajdę regulamin działu,niestety jestem laikiem jeśli chodzi o forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
na samej górze strony/działu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-11-20 23:12:50

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzenie dietki na masę.

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny na IF

BF