SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta, aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Witam! Troche sie zaniedbalem przez wakacje i efektem jest pare kg nadwagi. W sumie nie zwracalem na to uwagi dopoki nie wybralem sie na zakupy :D Nie bede mial mozliwosci isc na silownie jeszcze przez jakis czas ale w domu mam rower (z pomiarem tetna i wszystkimi bajerami), wiec zaczalem na nim intensywnie jezdzic: rano i wieczorem po godzinie w odpowiednim tetnie. Jadlem tak mniej wiecej.... tj duzo bialka (min 30g w kazdym z 5 posilkow) ale nie przynioslo to zadnych efektow (nie wiem czemu sie oszukiwalem ,ze cokolwiek spale ale czasem tak mam). Efektem tych wszystkich wypadkow jest to: (b/t/ww)

- 8.00 twarog, kefir, ryz (40/5/50)
- 11.00 tunczyk, chleb razowy (30/2/50) +wazywa
- 14.00 mieso (chude/ryba- tyle zeby mialo +30g b), ryz (30/2/50) +wazywa
- 17.00 mieso (30/1/0) +wazywa
- 20.00 twarog, kefir (40/5/10) / albo odzywka bialkowa

Do tego chce zjadac 40-50g zdrowych tluszczy w postaci orzechow (ziemne beda ok?), co razem ma dawac ok 2000 kcal. Bedzie tez oliwa z oliwek z tymi wazywami, ktorych nie uwzglednialem w wyliczeniach bo nie wiem odkladnie jakie beda i ile... Zalezy mi oczywiiiiscie na max efektach... Na tym rowerze moge napierac do upadlego bo stoi w domu. Prosze o sugestie, poprawki. Do tej pory nie mialem problemow z nadwaga bo regularnie trenowalem- silownia, sw, a teraz widze, ze nie latwo bedze mi sie pozbyc nadmiaru kg. Spalenia miesni sie nie boje bo moge je sobie potem odpracowac. Schudniecie na pierwszym miejscu, a nie chce siegac po jakies diety bananowe, grejpfrutowe czy inne kosmiczne. Jeszcze... zalozenia na jakich ukladalem diete- 2g B/kg, 0,5-1g T, reszta WW- tak by osiagnac ok 2000 kcal

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mam zrobic?

Następny temat

dietetyka

WHEY premium