SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

diata??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
witam
trzymanie diety jest dla mnie niemozliwe ;p poprostu sie nie chce. ale wymyslilem ze moze postanowie sobie ile mam zjesc dzinnie i bede to jadl, dzinne zapotrzebowanie bedzie spelnione tylko ze rz na sniadanie zjem makaron a raz jajka itp. moje pytanie brzmi czy cos takiego ma sens??
wyliczylem sobie ze dzienie moge zjesc :
1 l mleka
250g sera bialego
100g kaszy mannej
250g makaronu
100g sera zoltego
300g jajek
300g chleba
200g piersi z kurczaka
50g oliwy

to wszystko daje nam 232g bialka
150g tluszczu
440g weglowodanow
do tego jadl bym obiadki mamusi ktore sa nie do wyliczenia ;p

moje zaporzebowanie wynosi b 165g
t 150g
w 250
w tym jedzeniu troche mam wiecej ale jakos nie widze mozliwosci aby jesc mniej ;p
a waze 75 kg i mam 178 cm wzrostu cel tej diety to oczywiscie masa
czekam na powazne opinie i rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
zalezy kiedy to jesz i oczywscie musisz dodac warzywa i to cała mase warzyw.
co mama robi pysznego?:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
mama dobrze gotuje ;p ale czasem jest gulaz czasem pieczen czasem schabowy roznie to bywa.
wlasnei zapomialem dodac ze wazywa i owoce bede szamac ale toego nie licze,
sadze ze do obiadku jakas salateczka mamusi ;p
i w szkole jablka banany, i w domu pomarancze ;p wiec o owoce wazywa niema sie co martwic ;p jeszcze teraz lato idze to bedzie wszystkiego pod dostatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
w kazdym posiłku musi byc 100-200g warzyw.:) wiec sama suroweczka nie wystarczy do obiadku:)
i licz je do bilansu bo maja ww i bialko.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
jak dla mnie to wystarczy suroweczka, przy okazji cos przekasic w miedzyczasie w ciagu dnia, ale bez przesady, nie musi miec zaraz ogrodka warzywnego w zoladku

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
bardziej oplacaloby sie gdybys jednak ulozyl sobie dietke,ale to twoj wybor

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3373
a duzo bardziej?? bo zapotrzebowanie bedzie zaspokojone, no wiadomo ze bede sie staral przed snem np jajka z***s i oliwke alo rano wegle itp ale urozmaicac sobie trzeba i pory posilkow beda rozne ;p duzo strace na tym ze bede tak jadl?? bo moze jadnak sie zmusze i rozpisze bardziej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
duzo jezeli to,ze nie ukladasz dietki wynika tylko z twojego lenistwa to jednak warto sie pomeczyc troszke i cos ulozyc,a potem przeciez i tak nie bedziesz jadl ciagle tego samego,a wymienial na rzeczy o podobnej zawartosci BTW, bo dieta powinna byc urozmaicona. Jednak warto ulozyc cala dietke dokladnie,bo wtedy latwiej sie tego trzymac ,no i nie popelnimy bledow,ktore teraz mozemy nieswiadomie popelniac(a zeby ich nie popelniac najlepiej ulozona diete dac do ocenienia

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie musi miec zaraz ogrodka warzywnego w zoladku

Mało przyjacielu wiesz o odżywianiu. Warzyw powinno być 200-300g w posiłku zawierającym 30g białka (pewne uproszczenie).

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
no ciekawie to sachem wywnioskowales ze malo wiem,
moze sie zdziwisz ale zdaje sobie swietnie sprawe ze powinno sie tyle jesc... a ja napisalem ze "nie musi" bo wole patrzec realnie na to, pewnie z 10% tutaj przestrzega tego zalecenia...
no ale badz co badz masz racje
pozdro

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
"jak dla mnie to wystarczy suroweczka, przy okazji cos przekasic w miedzyczasie w ciagu dnia, ale bez przesady, nie musi miec zaraz ogrodka warzywnego w zoladku "
bzdury.
i nie broń sie przed słuszną uwaga sachema.
napisales ze suróweczka wystarczy- po tygodniu organizm zakwaszony i po diecie i kłopoty ze zdrowiem. Lepiej niedawaj takich rad bo to swiadczy o twojj niewiedzy i nie wypieraj sie.
pozdro.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna vs Thermo Fat Burner

Następny temat

CKD

WHEY premium