SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dextroza

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
powtarzam ma diete ,,,ale oprocz diety tez warto w cos zainwestowac przeciez to jest dzial odzwki i suplementy a wy mi je odradzacie ? hmm..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Słuchaj dietka w kulturystyce jest bardzo ważna , a suplementy są dodatkami do twojej urozmaiconej diety.Cięzko będzie Ci nabrać masy bez diety, ale to juz twój problem.Na samym carbo nie wyrobisz.To co wyżej Ci wymieniłem to jest abyś miał wiecej energi.Pozatym powinieneś napisać nam coś o sobie. Czy coś wczesniej braleś , ile już cwiczysz , i przede wszystkim wiek. Bo takie zgadywanie twoich potrzeb no sranie w banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
michał wiem że to napój izotoniczny dlatego napisałem że dobry napój na siłownie do picia bo według tego co napisał to wywnioskowałem że chce dextro pić na masę to raz i jako napój ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Spózniłem się z postem

Skoro masz dietke to ok
Ale powiedz czy coś brałeś to co wyżej Ciebie prosiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Ma zamiar kupic dextroze olimpa wiec chcialbys sie dowiedziec czy jest ona dobra w dzialaniu czy popawi moja mase miesniowa i jak ja wogule brac


nie masz diety klamiesz niestety
nie pytalbys o takie cos jakbys mial ...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Nie no może ma , ale zamiast w suple zainwestuj w słownik ortograficzny
wogule

PS: Poczytaj troche na forum.

Zmieniony przez - Volferine w dniu 2008-04-09 20:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
kolego jeżeli masz dopracowaną dietę to już odżywki nie są Ci potrzebne. Zrób zapas piersi z kurczaka, twarogu, ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1940
dobra to npisze cos o sobie ma 18 lat MAM DIETE NA MASE ktora znalazlem na sfd w dziale odzywianie dalem tam nawet posta stosuje ja juz 4 miechy codze na silke 1 rok bralem ; mono . glutamine . tauryne . kre-alklyn . cm3 Cos jeszcze ??? wzrost 175 waga 65 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
heh kiedys tez sie nabieral na dextroze...
jesli chcesz ja laczyc np. z kreatyna to smialo zastap zwykla glukoza ze spozywczaka (efekt ten sam a koszt nizszy)
po dextrozie zwieksza sie masa miesniowa? hmmm...zmien doradce bo ciemnote Ci wciska

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 497
dextroza raczej sluzy tylko jako transporter kreatyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PREMIUM THYROTHERM & OLIMP THERMO SPEED EXTREME

Następny temat

redukcjaa

WHEY premium