SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deka na pierwszy cykl po raz kolejny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
w uk jest zupelnie inaczej jak pytalem sie co na sucha mase na 1cykl
odpowiedz byla jedna deka pronabol i bedzie git po tym odblok i po kuracji

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry cykl to dobry komponent anaboliczno androgeniczny deczka bardzien anabolik brak tescia brak androgenu slaby cykl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam sie nie znam ale..
jw brak androgenu = brak oczekiwanych przyrostów
deka - jak dla mnie środek do podbijania anaboliczności innego srodka i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
czyki jak ktos chce juz rozpoczac zabawe z saa to na 1cykl propionat ja tak zrobilem ale wielu kumpli ufa opiniom kolegow z uk ktorzy polecaja deke

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bo na niej wiecej przytna niz na propie :)
1 cykl to musniecie powinno byc poczucie jak egzogenne horm wplywaja na czlowieka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propionat/enan/metka/wino

a tak apropo - deca solo = DD tylko w przypadku znacznych tendencji do tego jednak spadek libido dopada każdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
jeszcze jedno ja bilem propa igla 0.5 o dlugosci 18ml czy dobrze robilem bo mowia ze w uk ze to za malo
DZIEKI ZA ODPOWIEDZI

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a gdzie biles tego propka ???19mm to troche za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe masz 2 dodzaje dili :
1)tacy od których bierze pół wsi i dbają o renome zrobią ci ładną rozpiske etc bo wiedzą że wrócisz po junx na nastepny cykl
2)tacy co są w niszy i oni patrzą tylko na to ile dokleją do każdej ampy zeby poszło i zrobią ci taką rozpiske ze zarobią najwięcej (greg kiedyś pisał że to ci co sie dozbierają na poloneza)

iniekcja ma być głębokodomięśniowa więc jeżeli udało ci sie taką zrobić to ok a jak ktoś jest grubszy to logiczne ze musi mieć dłuższą igłe co nie ?

btw tutaj sie dziękuje klikając w prawy dolny róg wypowiedzi

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2009-01-20 18:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 585 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8014
ja bilem w bark i bylo ok wedlug was propka jak bic to igla jaka i jakiej dlugosci bo czeka mnie jeszcze jeden cykl z propka

zanim wezmiesz lepiej zapytaj

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy pierwszy cykl

Następny temat

Pomoc w rozpisce cyklu......

WHEY premium