SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca eap - fotki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
Siema Sailor, powiem tak..sprzet skompletowany, moglbym juz zaczac ale jeszcze niewiem czy bede wlewal w sylwestra...a reka juz swierzbi zeby "wbic" Najpozniejszy termin to 03.01.07


ps czek dis ałt:
https://www.sfd.pl/stanoject_50..czy_to_normalne_-t305384.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Na ogól nie wypowiadam się na temat Europe Arena Pharma, ale dzis to zrobie i postaram sie być jak najbardziej obiektywny.

Osobiście z EAP brałem Deca Durabol 10ml, Propio Test 15ml, Trenabolon 10ml - wszystko z pierwszych serii.

Deca Durabol, nandrolon jak sie patrzy, zauwazyłem podręcznikowe efekty, w tym i niestety silny spadek libido/potencji chociaz w cyklu było jeszcze 15-20mg metanabolu + 250mg T.Enathate/E5D. Pierwsza seria była ok, jak jest teraz - nie wiem.

Propio Test, odczułem działanie testosteronu to było wczasie gdy zakonczyłem meteanabol + deca durabol + t.enanthate i przeszedłem na sam testosteron propinate z eap, uderzałem po 100,75 i w ostaniej fazie 50mg co drugi dzień, odczułem poprawe libido jak i potencji, efekty juz nie były zbyt oszołamiające bo byłem w 9 tygodniu cyklu. Pierwsza seria była ok, jak jest teraz - nie wiem.

Trenabolan, działanie podrecznikowe, stosowałem przez pierwsze 4 tygodnie 75mg/e3d + 250mg sustanon & 100mg T.Prolongatum/E5D, efekty poprawa użylnienia oraz wytrzymałości. Pierwsza seria była ok, jak jest teraz - nie wiem.


Metanabolon i Stanabolon - pierwze serie działały własciwie, wiem to z relacji stosujących, jak jest teraz ? meta działa również w wersji złotej stanabolon - brak informacji.

Durabolon - mój dobry kolega brał pierwsza serie, działała jak nalezy, jak jest teraz - nie wiem.

Negatywnie moge się wypowiedziec o Testabolanie i Sustabolanie.

>Testabolon, gold edition, działa jednym słowem słabo, uderzało go ode mnie 3 chłopaszków w wadze 80-85kg, początkowo 250mg/ tygodniowo, następnie 500mg/ tygodniowo w srodku 750mg/ tygodniowo + inne specyfiki, efekty mało zadowalające.

>Sustabolon, kolega po 3 iniekcjach(250mg/e4d) jakoś dziwnie sie rozchorował, przestał brac bo dalsze kontynuowanie cyklu było niemożliwością.

Raz też zdażyło mi się, że dostałem paproch w dece, towar wymieniłem. Nie da się wypowiedziec jednoznacznie nt. produktów eap, gdyż bywa róznie, jedni zachwalają i sami stosowali oraz będą stosować dalej, inni stosowali i juz wiecej nie beda stosowac jeszcze inni nie stosowali ale potępiają. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, każdy ma prawo wyobru, nie rozumiem więc po co te waśnie, jak towar będzie w duzej mierze kijowy ludzie sami się o tym przekonają - nie potrzeba antyreklamy, jak towar sprawdzi się w szerszym kontekscie - nie potrzeba zadnej reklamy, kiedyś bodajze Gregor powiedział, że dobry towar sam się obroni - popieram go w tych słowach całkowicie.

Btw. osobiscie, jeżeli już musze wybrać jakies srodki z underów to wybieram srodki z asortymentu EC

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Jezeli chodzi o Propio Test ze złotej edycji to ja jestem zadowolony z działania na temat innych srodków nie bede się wypowiadał,poniewaz nie miałem z nimi zadnej styczności!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
brawo marcel własnie takich opini powinno byc więcej

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
u mnie koleś brał pierwszą serie ale już na zielonych labelach dobrze czesało ocena jak najbardziej obiektywna bo osobiscie nie przepadam za ta firmą

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
ale czako patrz wyżej + wyżej

ja brałem Propio Test, pierwsza edycja, był to mój pierwszy cykl, mieszałem z Hubeiem.
Hubei leciał na pierwszym froncie, później EAP, doczułem znaczną poprawę siły, masy etccc... było dobrze.

Gold Edition, to w moim przypadku totalna klapa, testowałem Durabolon i Winny.

Aktualnie, koleszka bierze Testabolon z EAP, także dam za jakiś czas znać co i jak w tej sprawie...

Zmieniony przez - Matka Teresa z Kalkuty w dniu 2555.55.99 16:07:44

Zmieniony przez - BernardX w dniu 2006-12-18 16:08:17

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
ja troche zawiodlem sie na propie golden edition, dlatego teraz zakupilem deke z EC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Temat pod czujna obserwacja moderatorow

Ja rozumiem ze ktos siega po undery w przypadku trenu,bolda ale zeby stosowac test lub dece z takich firm to juz nieporozumienie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
j.w nic dodać nic ująć.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 505 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12827
to co? deka z EC też huyowa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z oddychaniem

Następny temat

Zbyt wielka Agresja

WHEY premium