SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie tescia i deki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
elo, robie cykl na testosterone propionate 10% i dece. mozecie mi powiedziec jak to dawkowac ?

200 i na jedno :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie, chyba, że wypełnisz ankietę

swoją drogą robisz cykl i dopiero zaczynasz pytać o dawkowanie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
tzn ja dawkuje tak: co 2 dni 100 mg deki. i tescia 200mg na tyg

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
i nie wiem czy to jst dobrze wiec pytam

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24619 Napisanych postów 68280 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538460
bardzo źle
ankieta

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
jak mozna brac sie za koks nie wiedzac jak go brac ...twoja wiedza jest penie taka mala ze tylko zrobisz sobie krzywde.....nie rozumiem ,,,czy ty wogole wiesz jakie moga byc skutki uboczne twojej nie wiedzy????na przyszlosc najpier lektora i pochlanianie widzy a nie najpier chemia a potem szukanie pomocy....czekam na twoja ankiete az jestem ciekaw jaki masz staz i cala reszta....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
1.WIEK: 19
2.WAGA: ok 75
3.WZROST: 177
4.WYMIARY:
BICEPS: 39
5.STAZ NA SILOWNI: 2
6.DIETA
BIALKO: 3
WEGLOWDANY: 6
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2x meta, omka
9.CEL CYKLU: masa
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto.chudniecie
13.STAN ZDROWIA: dobry

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
stosowales wczesniej jabczan ,gajnery ,scisla dieta????????dlaczego bierzes sie za koks???powiedz cos wiecej o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
na silce mam wiekszy staz niz tam napisalem zle mnie sie kliklo

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1365
bralem odzywek duzo, te gainery bialka jabczany itp all bralem. no chce po prostu troche syzbciej przytyc. to nie bd ciagle cykle tylko chce tak ze 2-3 i przestac na tym bo byc moze starczy mi taka masa i pozniej bd jechal bez koksu.

200 i na jedno :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
liczysz sie ze spadkami....a co to tego ze botem mi starczy masy i bede jechal bez koksu to cos wiem na ten temat to tylo tak sie mowi a potem chce sie wiecej i wiecej no ale jak juz ktos powiedzial nie kazdy musi miec 50cm w biecepsie...moze ty masz inny cel...i ja nie ma prawa podwazac twoich decyzji to twoja decyzja i musze ja uszanowac ale mysl tez o swoim zdrowiu czasem.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxa na pct - do praktyków

Następny temat

deca i tesc dawkowanie

WHEY premium