SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 192
Witam mam takie małe pytanko zdecydowałem sie aby wziasc kreatyne OLIMP 150 MEGA CAPS i do tego białko BIAŁKO OSTROWIA WPC 80 i tu moje pytanie w jaki sposób to dawkowac kiedy i ile ;) oraz jeszcze jedno czy moge do tego dołóżyc HMB HiTEC( kaps.) jesli tak to takze w jakich ilosciach. Bede bardzo wdzieczny za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62767
krete

w dni treningowe: 5g na czczo i 5g po treningu (1caps = 1.25g chyba ? wiec 4kaps rano na czczo i 4 po trening)
w dni nietreningowe: 5g krety na czczo ( jezeli jeden caps = 1.25 to 4capsy )

cykl ~6tyg , jak na czczo jesz krete to posilek dopiero po ~30min podomnie po treningu pzdr

białko bierz wtedy kiedy ci go brakuje w posilkach (dieta!) jak nie masz diety to sobie uloz (dzial odzywianie) a braki uzupelnij bialkiem

hmb na twoim miejscu zostawiłbym na redukcje :) no chyba , ze jej nie planujesz :F

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2006-02-20 22:38:11

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz tłuszczu do kreatyny, dextrozy i tauryny? Co jest wskazane?

Następny temat

TCM

Wiecej