SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

długie cykle

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
zgodziles sie ze na dece wiecej zrobisz masy
i chyba zgodzisz sie ze na boldenonie lepiej poprawisz mase ktora masz
nie chodzi tu o indeksy a/a
chodzi o wlasciwosci srodkow
jeden lepiej sie nadaje na mase
drugi na szlif
najpierw sie robi mase pozniej sie szlifuje
czego tu nie rozumiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tylko ze roznice w tej masie sa minimalne, a bold jest lepszym srodkiem wg mnie i tyle. Dziwia mnie te wasze schematy, a nie dobieranie srodkow pod siebie. Wiesz ze jest teorie Rea, zeby uderzac srodkami od najmniejszych indeksow a/a po najwiekszych, w ten sposob test zostaje na koniec - mi sie ta teorie nie podoba, ale schematow jeszcze jest sporo i nie widze, zeby jeden mial byc tym wlasciwym
Trzeba pamietac tez ze ludzie maja rozne priorytety, bold+test i konkretna micha - lecimy ladnie z czysciutka masa, moze i wolniej niz na dece, ale czy gorzej? Nie koniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
scorpio nie patrz na indeksy bo to bzdury. na boldzie masy nie zrobisz, a deka do tego jest doskonała. jednak celowałbym w primobolan, który ma pośrednie właściwości między deką a boldem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Tylko ze musisz ja uderzyc z 800/week (inject), zeby miec jakies porownanie z boldem/deca. I dobra juz sie nie kloce o ta mase, lepiej wiecie
Mimo tego deci nie ruszam wiecej, mam pewne priorytety w zyciu, z ktorymi sie to kloci.
A prima jak najbardziej, uderzam za pare dni oral tak mysle 150-200 ed.


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2008-01-21 16:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
scorpio chyba zapodasz jakieś foto do tchp?
taaaaaakiii cykl to i taaaaaaaaaaki chop musi teraz być

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
dla tych ktorzy nie maja wiekszych problemow z DD w ogole nie widze sensu w uderzaniu bolda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
tak primki 600-800mg/week na zdrowego chłopa to takie minimum, ale efekt działania lepszy niż deka i bold razem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A jaki tam cykl, troche testa, troche bolda, oxa i prima dojdzie Jak elite pisze same srodki szlifujace, ale tak chce - jest ciezko, wolno idzie niesamowicie, ale czysciutko - o zadne redukcje sie juz nie bede musial martwic Ale zarzuce, zarzuce - w koncu trzeba, ale jak zrobi 95 kg pod koniec tego cyklu na bf powiedzmy max 10%, czyli wg zalozen to bedzie chyba cud Wiec ja juz jestem gotowy na zyebe, spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 296 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14973
a ja bym chcial was sie zapytac jesli chodzi o ta klotnie (bold/deca )czy o mase chodzi wam o ogulnie czyli miesien, woda w miesniu, tluszcz czy jako o sam wzrost miesnia ktory no powiedzmy zostaje na dluzszy czas?? i jaka jest pewna prima na rynku (w strzalach zapewne) jakis UG?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Prime bralbym tylko scheringa, a o masie sam dokladnie nie wiem o co chodzi chlopakom Na dece zaobserwowalem wieksze "puchniecie", na boldzie idzie czysciej...ale tez nie mialem doczynienia z wiekszymi dawki deci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4ty cykl - 10 susty + 200 mety prosze o ocene

Następny temat

spadki jak olejesz siłke

WHEY premium