SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czym wypchac worek?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5745
No boruta czytam sobie twoje posty i widze ze wiesz o czym gadasz. Mam wiec pytanko kupilem sobie worek ale to g***o dali mi wypchane jakimis szmatami i jest za lekki podobno wypycha sie go piachem i trocinami?ale jak warstwami , wymieszac czy jak bo nie wiem ? mozesz dac jakies wskazoweczki? z gory dzieki

Remember there is only pain if you quit in the street.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1697
Najlepiej bedzie jeśli bedzie wypełnony grochem i kukurydzą w proprcji 50:50 tak mamy na sali i jest super


HUB

" Forgive your enemies, but never forget their names. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niewiem co ci powie Boruta ale ja z doświadczenia wiem że jak wypchasz go trocinami i piaskiem to po jakimś czasie bedzie piach na dole a trociny u góry ,poczym duł będzie jak beton ,ja mam wypchane worki tylko trocinami i są dość twarde i cięszkie tylko trzeba w nie pokopać to sie ubiją i znów dosypać ,po paru razach efekt gwarantowany.Pozatym na samym piachu ten worek będzie zacięszki i bedzie sie obrywał ,a szkoda bo niejest to tani szprzęt ,zrób jak Ci napisałem powinieneś być zadowolony pozdro


...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piachem w zadnym wypadku. Chyba ze chcesz miec w przyszlosci klopoty z rekami. Szmaty.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szmaty tylko do worka dużego wtedy ich ciężar będzie wystarczający. Ja mam w swoim trociny (same) ubijałem trzy razy (kilka treningów i dosypka). Worek ma prawie 90 kg.
Piach absolutnie nie.
NM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4401 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
dobrze ubite, drobno pociete szmaty, a jak bedzie dla ciebie za ciezki to dołóż troche gąbki (też drobno pocietej).

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5745
dzieki,akurat mam sasiada stolarz wiurow pod dostatkiem
sypiemy,bijem,ubija sie,dosypujemy i znowu bijemy
.wielkie thx

Remember there is only pain if you quit in the street.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4401 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a jak wióry namokną?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rdzen z waskiego worka z piaskiem ( moze byc plucienny) i na okolo szmaty , scinki skory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Kiedys tez mialem ten problem (tzn. twardsza gora, miekszy dol). Ale po przeprowadzce kupilem worek (uzywany) od goscia ktory zastosowal dosc ciekawy patent: w srodku worka (oprocz wypelnienia) jest cos w rodzaju "arkusza" z twardej i grubej gumy, zwinietego w walec, a dopiero w tym jest wlasciwe wypelnienie. Dziala bez zarzutu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakryc mi tam nic nie moknie ,no chyba że na deszcz go wystawisz pozdro


...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kumpla do wora i niech sie utwardza...)))

Pozdrawiam
Freestyler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W****ilech sie

Następny temat

Alkohol a sztuki walki ;-)

WHEY premium