SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sterydy moge zmienic ksztalt twarzy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zato takiego glosu jak Ty to nikt nie1ma, nawet Mr Tur

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
a co do cytomelu to jest tak ze przedobrzenie zaowocuje pojawieniem sie objawow nadczynnosci tarczycy,a przy zespole Graves Basedowa wytrzeszcz oczu sie pojawia;)

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no i t3 sprzyja proliferacji komorek nowotworowych... dlatego miedzy innymi na stale rezygnuje z niego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
kazam, i to jest jeden z powodow dla ktorych leczniczo odchodzi sie od podawania t3, a zapodaje pacjentom t4, ew coraz rzadziej t3+t4? bo tak probowal mi cos wyjasniac lekarz, ale musze dokladniej wypytac przy next wizycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Kazik!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a co to za roznica??? przeciez t4 poprzez dejodyzacje [przy udziale enzymu dejodazy] zostaje przeksztalcone do t3... no chyba ze jest jakis inny mechanizm to chetnie sie dowiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
czesc dural slonko moje najjasniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale dalem wczoraj popis w klubie
ide odsypiac =C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
steydy ogólnie wpływaja na całe ciało, w tym na twarz. oczywiście nie ma koksu na "zaostrzenie" rysów twarzy, ale długotrwałe przymowanie wpływa na wszystkie mięśnie, równierz te na głowie. u mnie efekt jest widoczny.z pociągłej twarzy chłopczyka mam kwadratowy łeb i samo moje spojrzenie przyprawia niektórych o dreszcze.
możliwa jest też zmiana kształtów, a właściwie przerost kości twarzoczaszki (akromegalia)spowodowana długotrwałym przyjmowaniem hormonu wzrostu. niestety urody to nikomu nie dodaje. widziałem kulturystki z takimi mordami, ze przysnic się mogą, haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216


np taka?



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Teść

Następny temat

Kick start- jak zacząc

WHEY premium