SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy sam proviron moze blokować?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
http://www.erodzina.com/index.php?id=2,30,0,0,1,0

ja nie mówię, że ich nie blokuje (przeczytałeś to gdzieś?) tylko mówię, że tak jak działa to przez to obniża poziom estro w organiźmie
co na logikę wykorzystując go w odbloku
blokuje, a przez to jest niski poziom estro co ułatwia odblok


Mylisz pojęcia. Duża aktywność estrogenów powoduje zahamowanie produkcji testosteronu. Dlatego stosuje się tamoksyfen który blokując receptory estrogenowe uniemożliwia estrogenowi działanie co pozwala przywrócić produkcję testosteronu.

"antyestrogen czyli środek blokujący działanie estrogenów w organizmie" - a przez to obniża jego poziom" (zrób badania krwi na moim przykładzie to moze to w końcu zrozumiesz)

Dałeś jakiś cytat, nie wiadomo kogo, wyrwany z kontekstu i się na nim opierasz? Gdyby tamoksyfen obniżał również poziom estrogenu to miałby lepszą skuteczność niż inhibitory aromatazy i nie byłoby w ogóle sensu ich stosowania. Przeczytaj artykuł do którego dałem linka.

"Eliminując on działanie estrogenne - głównie otłuszczanie - wyostrza on rysy mięśni: - jeśli coś wyeliminujesz to suma jest większa czy mniejsza?

No, eliminuje działanie estrogenne. W wyniku eliminacji suma jest mniejsza, ale cały czas mówimy o działaniu. To że coś nie działa nie znaczy że nie istnieje. Gdyby eliminacja działania była tożsama z eliminacją jego źródła to byś za to odkrycie dostał pokojową nagrodę nobla za rozwiązanie problemu wysypisk śmieci.

skoro wg ciebie nolwa nie obniża poziomu estrogenu, to obaliłeś właśnie badania naukowe

Nie, to ty obalasz obecną wiedzę na temat tamoksyfenu na podstawie karkołomnej, niespójnej, nielogicznej teorii i jednostkowego, absolutnie niereprezentatywnego badania.

Na chłopski rozum, to zbyt silne blokowanie receptorów estrogenowych prowadzi do jego wzmożonej produkcji na skutej ujemnego sprzężenia zwrotnego.

Cytujesz wikipedię? Tylko że kazdy może kiedy chce edytować każde hasło. I tak ja mógłbym zaraz skasować fragment o poziomie estrogenu a ty możesz dopisać go z powrotem. Mało wiarygodne źródło.

Co do odbijania sogów - to jest sprzeczne z sensem ich istnienia. Narzekasz że sogów skąpimy? Ja nie mam wykupionego abonamentu. Poza tym sogi daje się za zasługi, a nie z grzeczności czy dla zabawy. Sogi mają być miarą wiarygodności użytkownika i jego poziomu wiedzy a nie ping-pongiem na zasadzie "jak ja tobie to ty mi".

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2009-05-03 10:34:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
i tak obróciłeś kota ogonem pisząc, ze to zrobiłem ja, ale ok
wiesz wikipedia wikipedią, ale dokładnie to samo jest napisane w każdym dobrym opracowaniu, no ale cóż ktoś specjalnie to tam zamieścił, abyśmy się mieli o czym kłócić
ciekawe ile to planował
kwestię sogów pomijam, bo osobiście daję je każdemu od kogo wyczytałem coś ciekawego
dałem go juz nawet tobie, za ciekawą dyskusję
a ty jak jesteś tak pewny, że jednak nie obniża to daj mi źródło
bo ja w przeciwieństwie do ciebie dałem ci podkładkę, że nie wymyśliłem tego sam

a ty piszesz nie i ch...
jak moja pani z polskiego - notabene żydówka, co mnie uczyła patriotyzmu na swój własny prywatny sposób obalając całą historię

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
i nie pisz my, bo ja nie biję do całego forum
tylko do osób z tego posta

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
muzyk ma rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
no w dużej mierze, ale twierdzi, że nolwa nie obniża poziom estro
i ja się z tym nie zgodzę

"Zmniejsza w ten sposób siłę działania tych hormonów" (opis z liniku to minimal dosłownie, który pokazuję, że bazujecie na czym co ma jedno zdanie bez zagłębiania się do całości tematu)

a jak zmniejsza ich siłę to badajać krew wychodzi, żę jest ich mniej!
czyli mogę mówić, że zmniejsza ilość estro zwłacza, że potwierdza
to każde badanie krwi

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
Korwa przecież jest napisane czarno na białym,że rywalizuje z estrogenem,wytłumacz mi w jaki sposób wpływa to na zmniejszenie poziomu estro w organimie.
To tak jak byś miał 2 auta a jedno miejsce w garażu,wstawiasz jeden samochód,a na drugi nie ma już miejsca i czy to znaczy,że on znikną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
a pomyślałeś o tym, że jakby nie zmniejszał to by nikt go nie brał

zmniejsza, bo blokując receptory nie pozwala, aby estro tam wnikał
wskutek czego nie ma skutków podwyższonego estro
i badanie krwi dokładnie to pokazuje
poszukaj o leczeniu raka tamoxem

to podzielić możesz po chłopsku
jakby na ten co wnikł i wniknąć nie może
ten co nie może - możesz uznać za nieaktywny i w badaniu krwi ci nie wyjdzie albowiem nie działa, bo nie ma jak i nie wpływa na podniesienie poziomu estro w badaniu krwi podczas uzywania nop. nolwadexu w badniu krwi wychodzi ten co jest aktywny
i te wyniki masz zawsze w ryzach stary

tak łopatologicznie droga nie ważna - liczy się skutek
i w badaniu krwi wychodzi mniej estro sprawdź

testowane!
respekt dla ciebie
i już nic nie piszę rób co chcesz.

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
no korwa próbujesz mi zrobić pranie mózgu czy ki choj
czy ja powiedziałem,że tamox nie działa,ale to nie zmienia faktu,że nie zmniejsza poziomu estro tylko go blokuje i na tym polega jego działanie.Dobra koniec tematu s******lam stąd bo będę pisał to samo w koło do usranej śmierci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
luki oska ma racje
ehhe nie no luki ma racje oska blefuje

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksy, sterydy i takie tam

Następny temat

Prosze porady profesjonalistów o pierwszy cykl !

WHEY premium