SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moge biało

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam. jestem tu nowy, wiec prosze o wyrozumialość, szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem i jesli coś nie tak to prosze o usunie tematu. wiec: mam zamiar kupic animal stak 2 i do tego jakies bialko, ale robilem testy na żarcie i wyszlo że mam uczulenie na krowie mleko i jajka(ale chyba tylko na żółtko). czy moge zjeść odżywke białkowa? jak tak to jaka? nie chce dostac jakiej wysypki itp. czy moje uczulenie ma jakis wpływ? Pozdrawiam.

,,Mistrzem jest ktoś,kto wstaje kiedy nie może"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8650
jeśli na żółtko to chyba nie ma problemów z białkiem z jajek. na krowie mleko więc białko serwatkowe chyba odpada. Kup sojowe (bedziesz pewny że wszystko ok), chyba że na soje tez masz uczulenie.
pozdr

>><<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
nie na soje nie mam, naszczescie:) a znasz moze jakies bialka sojowe? kóre byloby odpowiednie?

,,Mistrzem jest ktoś,kto wstaje kiedy nie może"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
OLIMP Sojavit 85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
Jak nie masz uczulenia na bialko z jajka to moze byc tez albumina np 80 Egg Protein - Olimp. Nawet w opisie jest cos takiego: "Szczególnie zalecany jest dla sportowców dyscyplin siłowych, siłowo-wytrzymałościowych, kulturystów oraz dla ludzi cierpiących na nietolerancję innego rodzaju białek np. uczulenie na białko mleka."

Zmieniony przez - polak82 w dniu 2007-09-11 00:00:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1046
dzieki chłopaki :] jak macie jeszcze jakies propozycje to piszcie.
Pozdro...

,,Mistrzem jest ktoś,kto wstaje kiedy nie może"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy (pomoc)

Następny temat

Jakie białka

WHEY premium