SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy gdy nie ma bólu po treningu to znaczy ze został źle wykonany?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
mówcie po prostu co jest w tym programie złe,pomóżcie mi go ulepszyć,nie chce robić FBW,tylko ten porgram jaki mam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
Za mało powtórzeń i serii.

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
dostajesz ode mnie drogowskazy a nawet ich nie przejrzysz tylko szczekasz ze chcesz kalistenike(straszne slowo) trenowac; podalem ci przyklad LAFAY trening dlugofalowy przetestowany przez wielu forumowiczow, co najwazniejsze, przynosi efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak gsmt, zacznij lafayem, będą efekty, będą zakwasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
autorze a Ty w ogóle wiesz ze robisz formę FBW?
poza tym po co pytasz co zrobić jak nie chcesz zmieniac planów...

zarys tego co robisz nie jest zły,ale to za lekki plan by cokolwiek poczuć. Takie rzeczy jak pajacyki nie zbudują masy i musiałbys ich naprawdę sporo zrobić w jakimś crossficie by poczuć że trenujesz.
No i dwa obwody to za mało(w takim planie)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
po pierwsze ja nie chce robić masy,tylko cwiczyć żeby osiągnąć (chociaż w jakimś stopniu) to co robi np hannibal for king czy barstarzz,po drugie nie chce zmieniać rodzaju treningu tylko pytam co zmienić w obwodówce(ile powtorzeń i obwodów) po trzecie pajacyki to taki jakby dodatek(nie zaszkodzi że zrobie te ileś pajacyków w obwodzie),,[]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
po czwarte apropo zmiany w programie treningowym,to według was mam zmienić ilość obwodów czy ilość powtórzeń,ja myślę ze zmienić ilosć obwodów bo np gdy się podciągam to w seri 10 razy sie nie podciągne,tylko 5 maksymalnie,napiszcie co w o tym myślicie żeby co w tym programie zmienić.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
Odpiszcie,proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałeś już odpowiedzi np od Pana Queblo, chyba jasno sie wyraził czyż nie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
ok,dzięki,zwiększam liczbę obwodów do pięciu i po jakimś czasie zwiększe liczbe powtorzeń.a jeszcze mam takie małe pytanko bo czy gdy w obwodzie zwieksze liczbe powtorzen w jakimś cwiczeniu np o 5 powtorzeń to czy w innych cwiczeniach tez mam dodać 5 powtórzeń? pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaloryfer do wakacji!

Następny temat

Witam, pomocy :)

WHEY premium