SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy duża ilość jajek nie szkodzi??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
Witam. Mam pytanie . Czy spozywanie duzej ilości jajek może zaszkodzić( ok.14 tygodniowo). Czy surowe jajko moze zaszkodzić? Dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
14 jajek tygodniowo to nie jest duzo, wychodzi po 2 na dzien, chyba ze masz wielkie problemy z cholesterolem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
napisalaś, że jest spoko jeśli nie mam problemu z horesterolem. Czy żeby sprawdzić jesgo poziom musze koniecznie iść do lekarza czy moge w inny sposób? Pytałem o te jajka bo dla innych 5 tygodniowo to za dużo. A co powoduje spadek horesterolu? dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
leki z grupy statyn obnizaja cholesterol,bardziej naturalnie to grapefruit,niskotłuszczowa dieta jest zalecana gdy sie ma problemy z nim. Wpisz w google "cholesterol" to sie dowiesz wszystkiego,albo jakis specjalista sie tu odezwie jeszcze jak cos przeoczyłam,nie dodałam. sprawdzic poziom cholesterolu to raczej sam nie sprawdzisz,trzeba zrobic badanie krwi.
BTW. bez przesady, 14 jajek na tydzien to naprawde nie duzo, ci co twierdza ze 5 jest duzo to naprawde sa niezorientowani. Nie umiem podac jaka ilosc jajek max nie szkodzi, nie zastanawiałam sie nad tym a i pewnie to tez jest osobniczo zmienne. ale 14 jajek to smiało jedz, ja jem 7, jajka zawieraja bardzo duzo potrzebnych nam składników.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak donoszą niedawno przeprowadzone badania ilość zjadanych jajek nie ma wpływu na poziom cholesterolu - to jest uwarunkowane genetycznie u każdego z osobna !
Poza tym nie ma jak to porządnie wysmażona przez Mame jajecznica

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38926
Max 3 dziennie wg. Arnolda S.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak oni to robia?

Następny temat

BLIZNY

WHEY premium