SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża ilość pływania a rehabilitacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Witam! Zbliżają się wakacje więc można chodzić gdzieś nad wodę itd, tym bardziej że gdzieś się pojedzie.. więc pytanie czy jeśli będę pływać ok 3-4 godzinny dziennie lub nawet przesiadywać w wodzie dla odciążenia to wpłynie to pozytywnie na mój kręgosłup?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
i tak i nie, nie każdy rodzaj pływania jest zdrowy dla kręgosłupa, najlepszy chyba na plecach będzie, przesiadywanie w wodzie nic nie da.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Wpłynie pozytywnie na pewno, podobnie jak spacer, ale nie licz, że Ci w magiczny sposób wyleczy poważniejszą kontuzję/problemy z kręgosłupem. Tym bardziej, jak przestaniesz pływać, to po pewnym czasie pozytywny efekt zniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Jakis wielkich problemow nie ma, na codzien staly lekki bol no ale dokucza, mysle ze basen jest dla mnie dobry zeby wzmocnic w bezpieczy sposob oslabione miesnie I zeby plecy przestaly bolec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jasiu22
więc pytanie czy jeśli będę pływać ok 3-4 godzinny dziennie



pływałeś kiedyś chociaż połowę tego że tak luźno piszesz że myślisz że będziesz w stanie ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Tak podtrzymuje to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 697 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21813
Tylko nie rozumiem po co to pytanie bylo... chodzilo mi czy duza ilosc plywania pomoze w redukcji bolu w obrebie kregoslupa, a moze inaczej, czy powinna pomoc? Probuje juz wszystkiego bo poziom fizjoterapeutow jest masakryczny I juz ciezko mi w cokolwiek od nich wierzyc a bylem conajmniej u 6, "polecanych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja juz napisałem, niepoprawny styl pływania moze nie pomóc a nawet zaszkodzić
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jasiu22
Tylko nie rozumiem po co to pytanie bylo... chodzilo mi czy duza ilosc plywania pomoze w redukcji bolu w obrebie kregoslupa, a moze inaczej, czy powinna pomoc?


a na jakiej podstawie to stwierdzić nie znając pacjenta ? Ani chociażby kwestii Twojej techniki w pływaniu ?
Jak każda aktywność również może przyczyniać się dolegliwości choćby przy nieprawidłowej technice czy braku balansu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań hormony

Wiecej