SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dam rade na kickboxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
dzięki jesteście super. Już nie mam wątpliwości w poniedziałek idę na trening. chyba na pierwszych dwóch spotkaniach dużo nie zrobili ?? jestem z lublina i chodzę na na politechnikę oni organizują myślę że będzie spoko trochę się boje bo same chłopaki w grupie ale ma nadzieje że spoko kolesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jeśli Ci chodzi o bicie, to póki co nie masz sie czego obawiać panowie mają bardzo głęboko zakorzenioną niechęć i niemoc do uderzania dziewczyn - mnie chyba z miesiąc albo dwa zajęło przekonanie moich, że nie jestem ze szkła, i że jak mnie uderzą/kopną/cokolwiek, to nic mi sie nie stanie
...a Kamiru chyba przyjął to zbyt dosłownie, bo dla niego pełnię głównie rolę małego i relatywnie lekkiego worka treningowego

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
marcin- na bjj? ja myslalem ze my o kickboxingu mowimy
taniec przecinek to chodzi o to przecinek ze masz taki uklad przecinek ktorym sie poruszasz kropka
i trener mowi na to taniec przecinek a chodzi mi poprostu o to poruszanie sie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
marcin- na bjj? ja myslalem ze my o kickboxingu mowimy

Ja własnie tez myslalem o Kick Boxingu ale po twojej wypowiedzi nie wiedzialem o czym Ty wogole piszesz.

wczesniej najpierw upady tam boczne przy tyl tkaie zeczy

Przetłumacz mi to zdanie!
Upady tam boczne - czy po tym mozna wywnioskowac, ze twoja wypowiedz miala cos wpolnego z Kick Boxingiem?
Piszesz o upadach i do tego masz w profilu, ze trenujesz bjj

taniec przecinek to chodzi o to przecinek ze masz taki uklad przecinek ktorym sie poruszasz kropka
i trener mowi na to taniec przecinek a chodzi mi poprostu o to poruszanie sie...


Masz ADHD ?

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-09-19 19:28:12

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ej, spokój ma być!
nie zaśmiecajcie tematu

Kasia, koniecznie podziel sie wrażeniami po pierwszym treningu w poniedziałek

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
na pewno napisze jak było szczerze mówiąc nie mogę się doczekać. mój ojciec odradzał mi mówił że może lepiej nie bo ja miała problemy neurologiczne jakiś rok temu ale teraz jest okej tak więc czy mnie tata poprze czy nie i tak będę chodziła.
przez ostatnie pół roku trochę ćwiczyłam bieganie( 3-4 dni w tygodniu 30 min) brzuszki i takie ćwiczenia na mięśnie brzucha, miałam dietę. także myślę ze nie odpadnę na pierwszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
hmm... no jeśli chodzi o te problemy, to dobrze by było, żebyś sobie jakoś niedługo zrobiła badanie EEG - bo musisz sie liczyć z tym, że w kb większość ciosów i kopnięć celuje w głowe
ale z tego co wiem, to ćwiczenie sportów uderzanych, nawet w przypadku jakiś problemów neurologicznych, po konsultacji z lekrzem sportowym jest jak najbardziej możliwe
pozdrawiam!

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3109
marcin-niezle masz poczucie humoru:D
upady, czyli cos takiego ze sie przewracasz i upadasz:D
bo nieraz moze sie zdarzyc, ze upadniesz, nie?:D
ps: co to problem neurologiczny?

Zmieniony przez - Crazy2012C w dniu 2008-09-20 14:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Neurologia - dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego układu nerwowego i ośrodkowego układu nerwowego. Neurologia zajmuje się głównie schorzeniami, których podłożem jest proces uszkadzający układ nerwowy.

Choroby neurologiczne to wszystkie schorzenia związane z nieprawidłowym organicznym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego i obwodowego układu nerwowego. Diagnostyką i leczeniem takich chorób zajmują się lekarze neurolodzy.
Do chorób neurologicznych należą m.in.:

* padaczka
* stwardnienie zanikowe boczne
* choroba i zespół Parkinsona (zespół parkinsonowski)
* choroba Alzheimera
* choroba Huntingtona
* choroba Creutzfeldta-Jakoba
* zespół Guillaina-Barrégo
* stwardnienie rozsiane
* migrena
* klasterowy ból głowy
* udar mózgu
* zapalenie opon mózgowych
* encefalopatia wątrobowa


Zmieniony przez - Lady M w dniu 2008-09-20 18:27:06

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
w poniedziałek prze treningiem idę na EEG kontrolne a w następny poniedziałek ma wizytę u lekarza już z wynikami ale od ponad roku już nic się nie dziej przestałam brać leki 1,5 roku temu i jest spoko ja miałam zaburzenia w mikro krążeniu. jutro wszystko się okaże. mam jeszcze jedno pytanie w czym najlepiej ćwiczyć dresach czy krótkich spodenkach czy może to nie ma znaczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo + JU JITSU

Następny temat

Co po uderzanym.. czyli doszkalanie się :)

WHEY premium