SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy dam rade na kickboxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
Marc0 do jakiego klubu chodzisz??????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1324
nie chodze do klubu, ja jestem z malego miasteczka, to cos jest bardziej jako sekcja kick boxing :). jeszcze nie bylem, bo byl trening odwolany w zeszlym tygodniu ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
ostatnio w szkole na wuefie mamy zaliczenia z lekkiej atletyki skok w dal 100m , 1000m itd jak ja to zaliczałam to miałam zakwasy po treningu kb nie duże ale miałam w jakim to stopniu mogło wpłynąć na moje czasy i czy w ogóle mogło pytam bo nie za ciekawie te czasy mi wyszły w sumie to beznadziejnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
ile trzeba czasu trenować KB żeby coś konkretnego umieć (ja ma 2x w tygodniu po 1.5h). Po roku treningów można się już bić?????//


PISZCIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
A z kim się chcesz bić?

Ogólnie rzecz biorąc wiele zależy od indywidualnych predyspozycji psychofizycznych, a takie ma niewiele kobiet. Tzn. można mieć bardzo dobrą technikę, a w 'biciu się' wypadać słabo. Zwłaszcza, jesli nie trenuje się wfull kontakcie. 2 razy w tygodniu to nie jest zbyt intensywny trening, ale po roku możesz już sporo umieć, natomiast jeśli mogę coś zasugerować - traktuj treningi raczej pod kątem sportu, rekreacji, zabawy a nie szkoły mordobicia

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
wiem po prostu chce wiedzieć po jakim czasie będę umiała cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Tu nie ma żadnych ram czasowych, identycznych dla każdego, niektórzy po roku wygrywają MP a inni trenują latami a jakoś po nich nie widać Przeciętny człowiek, jeśli angażuje się solidnie w treningi, ma dobrego trenera i przeciwników, po roku 'coś' już powinien prezentować
1

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
dzięki za odpowiedz. a czy na tych treningach a się wyrobić dobrą kondycje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jest to sport - czyli wysiłek fizyczny.
Trenując fizycznie Twoja kondycja bedzie wzrstac. Na treningach sa takze wykonywane cwiczenia kondycyjno/wytrzymalosciowe.
Nie mając kondycji ciezko bedzie Ci prawdiłowo wykonywac wiekszosc cwiczen na treningu. Z czasem bedzie lepiej.
Mozna byc dobrym technicznie itd ale w walce bez kondycji z dobrym zawodnikiem za długo sie nie powalczy

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-10-03 19:44:59

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 817
z kondycją na treningu nie mam problemów, daje rade staram się przykładać do każdego ćwiczenia bo wiem że każde ma znaczenie w walce każde ma sens
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Judo + JU JITSU

Następny temat

Co po uderzanym.. czyli doszkalanie się :)

WHEY premium