SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy Hydroxycut jest przereklamowany?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Nie ma się czego bać. Przez lata nie widziałem nawet jednej opinii, że coś jest nie tak. Amerykańce jak zwykle głupote wymyśliły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
miałem próbkę tylko i to mi wystarczyło

jest bardzo mocny

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Mailem probke.. co masz na mysli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
No ja dzis w radio tez slyszalem, " produkt sprzedawany mimo takich komentarzy jak"mialem drzenie rak,zawroty glowy"" Same plusy ktos wymienil:P Juz afere robia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Szczerze to nie wiem czy brac te tablety czy nie bo mam juz zakupione 210 sztuk.. cholera wie czy teraz ktos gdzies posial jakas plote i zaczyna sie panika... Ile osob to bralo i nie mialo zadnych skutkow ubocznych?? jednego tez nie rozumiem... nie moga wycofac produktu z rynku poniewaz sklada sie z samych naturalnych skladnikow...to niby co tak oddzialywuje na organizm?? chyba ze tak jak ktos wczesniej wspomnial ze ludzie to mieszali z czyms innym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5767
Sluchaj ,,,, od 1998 roku dostaje ten supl nagrody w swojej kategori. przez wiele lat byl brany i bylo ok.
Mysle ze jak to w stanach przedawkowali dawki o kilkanascie razy to ich niezle poklepalo:)
Bierz spokojnie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Czyżby to początek nagonki na spalacze, tak jak kilka lat temu na te efedrynowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
ze niby hca powoduje uszkodzenia watroby tak.. ?
tak naprawde chyba jest w tym troche racji , jakis czas temu jadlem hca i watrobe czulem czesto , szczegolnie z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Jeżeli byłby szkodliwy, a szkodliwość ta poparta badaniami, już dawno zostałby wycofany ze sprzedaży. Tak jak miało to miejsce np. ze starym Venom-em. Sądzę że ktoś chcę po prostu "zamieszać", w popularności jaką cieszy się ten spalacz.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 234
Hmmm dziwna ta sprawa troche nie do konca wyjasniona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na redukcje z czym

Następny temat

ankieta

forma lato