SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas redukcji tkanki tłuszcz.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, tak się zastanawiam ile (i czy) można zrzucić przez około 11 dni. Mam do pozbycia się około 3kg które przybrałam przez moja głupotę. Załóżmy że:
1. Mam dobrze ułożoną dietę ok. 1600-1700kcal i będę się jej ściśle trzymać.
2. Codziennie basen 45min.
3. Codziennie (nie wiem czy rano i wieczorem to nie będzie przegięcie?) ćwiczenia ogólnorozwojowe typu brzuszki, nożyce, przysiady, rozciąganie, itd.

Co sądzicie, będzie widoczny efekt po tych 11dniach?

I jeszcze pytanko czy na diecie red. po basenie NALEŻY zjeść od razu jakiś posiłek (choćby banana) czy spokojnie jak się nie chce jeść to można zaczekać z 1,5h i wtedy zjeść obiad?

Dzięki za odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
Hmm, to zależy jakiego typu masz budowę i sprawa genów. Możesz zjeść jednego banana po basenie moim zdaniem, bo i tak spalisz więcej niż ma ten banan podczas basenu :) Skoro masz dietę, to może się udać. 3kg to nie jest dużo i pozbędziesz się ich w krótkim czasie, ale czy do końca wakacji Ci się uda, to już nikt tego nie wie. To już kwestia jak mówiłem budowy i genetyki, ale jak będziesz się trzymać tego co sobie założyłaś to efekt będzie :)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedź. +20 do mojej motywacji :D Budowa jest dość 'chłopięca', wąskie biodra, ale ogólnie jestem dość szczupła, tylko jak tyje to od razu brzuch i uda i wystarczy niewiele, by zaczęło to wyglądać źle. Ale zauważyłam, że od pewnego czasu szybko przybieram, ale też właśnie dość szybko da się to zrzucić, więc jeszcze jak mi ktoś potwierdza, ze być może da się to zrobić w 10 dni - świetnie, do roboty! :)


A jeszcze co z tymi ćwiczeniami i basenem, codziennie pływając i ćwicząc tę resztę ogólnorozw. 2 x dziennie nie narobię sobie szkód jakichś?
Zmieniony przez - rosemarie w dniu 2012-08-20 19:32:46

Zmieniony przez - rosemarie w dniu 2012-08-20 19:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
Myślę, że nic Ci się nie stanie. Wybierz sobie ten jeden trening. Albo wieczorem, albo rano. Basen, super sprawa, porozciągasz się, przy okazji sporo grup mięśniowych pracuje. Możesz delikatny ten trening zrobić sobie. Jak będziesz trzymać dietkę, to już masz 70 procent sukcesu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to będzie ok, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 250 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4043
Proszę bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7367
Według lekarzy podczas odchudzania powinno sie zrzucać 1kg tygodniowo więc troche to nagiąć i dasz rade.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za ćwiczenie

Następny temat

Niski wzrost

WHEY premium