SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cytomelek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
w podwieszonych postach masz temat o t3 też jest ciekawych kilka rzeczy luknij sobie,jeśli go jeszcze nie czytałeś.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
2on/2off jest dobre jak robisz zamiennik z ECA. Poleć 4 tyg. clen, odstaw na 2 ty. i znowu 4 clen, aż do oczekiwanego skutku.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
no i fajnie mam juz chyba kompetny plan ciekawe jak bedzie klepał clen przy t3 pewnie pieknie.hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ale nie rozpędzaj się z tym. Cykl już masz wystarczjąco mocny. Poprostu nie dawaj więcej t3 i nie wkręcaj za dużo clena. Masz tam też dużo testosteronu. Jak przesadzisz to t3 roz.pie.rdo.li ci ciśnienie i nie pozbierasz się z tego bez pomocy lekarza. Nie przesadzam.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
racja bede bacznie obserwował co sie dzieje z organizmem i cisnieniem .ewentualnie cos na zbicie zakipie pamietam kts na forum polecał cos co rowniez mozna stosowac u młodych łudzi bez wiekszych konsekwencji moze e-lite jakos na A... PAMIETASZ MOZE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Niestety nie pamiętam. W każdym razie nie dawaj ALIOFILU czyli czosnku bo działa przeciwstawnie do sympatykomimetyków i cię zdusi.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
dobra wystartowałem poszedł pierwszy szot deki i propa i poł tabsa cytomelu(12,5mcg) jakos specjalnie go nie odczyłem w ciagu dnia moze minimalnie termogeneza sie zwiekszyła na jakis czas i co zauwazyłem to szybsza przeniama materi bo juz 2 razy dzis w wc byłem wiec moze moze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
CZY PRZY DAWCE CYTOMELU 12,5MDG POWINIENEM COS CZYC??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Przy środkach które bijesz możesz nie czuć bo one już podwyższają ciśnienie. Ja jem dzisiaj 4 dzień 12,5 mcg t3 i od razu czuje pobudzenie lekkie i podenerwowanie. Przy tej dawce tłumi mi apetyt.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
POVBUDZENIE TO FAKT JEST ALE TAKIE3 MILE3WIEC JAK NARAZIE SI BEDZIEMY W KONTAKCIE BRo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca

Następny temat

SSA TUNEZJIA

WHEY premium