SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Witam. mam kilka pytan dotyczace deci.mianowicie jak najlepiej ja dawkowac,z czym i jak dlugo.mysle nad cyklem deci ale nie wiem z czym najlepiej wziasc.wolalbym cos w tabletkach zeby tyle sie nie kucwiec co mozecie mi zaproponowac?moze metka?co o tym myslicie?z gory dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ANKIETA

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1934 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44082
z testosteronem

wypełnij ankiete

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ankieta,wyszukiwarka, jakbyś nie był tak leniwy to byś wyszukał an forum, że deca solo to zły pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Deka koniecznie z teściem no i ankieta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol + clen

Następny temat

cytomelek

Wiecej