SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cytomel+saa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta kuleje z rana sie glodzisz, rzadko jesz a na noc dajesz cukry proste to musisz zmienic idz do dzialu odzywianie i znajdz dla siebie jakos diete redukcyjna.
Co do t3 ludzie tacy jak ty maja niedoczynnosc tarczycy(normalne ze nie jestem pewien i nie bierz mojego postu jako diagnozy lekarskiej to jest tylko takie sobie pisanie na forum) hormon podany z zewnatrz doprowadza do normy poziom hormonu we krwi dawka to od 50mcg do (juz nie bede pisal ale duzo) doprowadza do normalnego poziomu we krwi.Bez problemu mozesz zrobic badanie krwi i wszystko bedzie jasne, bierzesz hormon z zewnatrz powinienes miec podwyzszony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Co do t3 ludzie tacy jak ty maja niedoczynnosc tarczycy raczej rzadko jak pokazują badania, to samo się tyczy osób z szybkim metabolizmem (wcale nie mają wyższych poziomów hormonów tarczycy). Otyłość wynikająca z niedoczynności jest wtórna i najczęściej występuje u kobiet które mają znacznie większy procent zachorowalności tarczycy.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza sie te "maja"to mialo byc moga miec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
moze zakończę tenat tarczycy - zrobiłem sobie badania te podtsawowe i te dokładniejsze jakies 6 mies temu i wszystko było w normie
badania robiłem bo jakos ciagle sie sennie czuje - diagnoza była taka - to nie tarczyca to leń

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
kurcze z ta dieta to jest tak ze rano mi sie jesc nie chce puki sie obudze juz w pracy po kawie to cos wtrzachne - jogurt i starczy do wieczora.

choc mi wszystko pasowało do niedoczynnosci tarczycy
ale teraz to potwierdze bo przyjmując t3 nie czuje inaczej - tak naprawde nic nie czuje :)

Zmieniony przez - moregun w dniu 2009-08-28 12:18:49

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"diagnoza była taka - to nie tarczyca to leń" trzeba bylo spoliczkowac konowala
Dopilnuj diete t3 to nie zabawka przy takim bf-ie clen naprzemian z efka 100% ci wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
tak naprawde nic nie czuje :) czujesz że ci trochę lżej serce bije tylko lekko czujesz i nie kojarzysz że to ma związek z t3. Zwróć uwagę dzisiaj po zjedzeniu 2 dawki t3, chyba że jesz wszystko ranno na czczo ale wątpię bo to niemądre.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-08-28 12:34:39

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1970
nie spoko - dawki dzielone po jedne tabletce co kilka godzin nawe jak 4 biore - moze cos tam w sercu czuje (myslełem ze sie zakochalem ale powiem ze to t3 :)- dzis mam jakies migrenowe bóle glowy to nic nie czuje oprócz bańki

Zmieniony przez - moregun w dniu 2009-08-28 12:50:18

amatorszczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Marqz mam pytanie, bo widzę że siedzisz w temacie termogeników. Pamiętasz może mój post o side'ach na clenie - obnizenie sprawnosci intelektualnej etc. Myslisz, ze moge sie tego samego spodziewac po salbutamolu (podobne dzialanie?)? Nie wiem czy moze zainwestowac w sally, czy sobie odpuscic i ladowac ECA.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Uojciec - jescze nie inwestuj. Idź na żebry po aptekach i wybłagaj bez recki 1 paczkę. Wtedy wypróbujesz. Sally jest najbezpieczniejsze i najdelikatniejsze z 3 clen/effi/sally, ale skuteczniejsze niż efka. Gdybym miał jakieś jazdy to będąc na Twoim miejscu korzystałbym właśnie z sally a nie z effi. Spróbuj to będziesz wiedział.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl: Testosteron propionowy + wino czy będzie dobry?

Następny temat

2CYKL

WHEY premium