SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl omka z propionatem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20526
wziałem 20 strzałów omki teraz zakupiłem propionat firma chinoin co to za środek czy ktos to brał ile strzałów tego brać na tydzień doradzcie

marsaw

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
ty tajfun parowo jak nie znasz pulok-a i arasa i ich pojecia o saa ,stazu i doswiadczenia -czego maja o 1000% wiecej od ciebie to sie nie odzywaj ****a oszolomie i nie kozakuj,poza tym sam nie wiesz co piszesz,aras ci podkreslil co napisales,2 respect dla ludzi-koksow sie nalezy,lepiej zebys nie wszedl mi pod reke w realu jak juz chcesz mi pocisnac to wez to przemysl skokobryku za***any

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
No to kupiłeś kota w worku, skoro teraz sie dopiero pytasz co to za środek. Wypełnij ankiete działu, jeżeli chcesz uzyskac pomoc.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
po co Ci prop do omy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
aras nie pytaj się go po co bo on tego nie wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1646
jak już kopił propa to może go dać na start , albo po prostu nim zejść z cyklu ... ANKIETA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
mi się wydaje, że z omki niekoniecznie trzeba schodzić, w końcu to 4 estry z których każdy ma inny okres działania, więc samo to jest takim jakby zejściem

a wracając do tematu to...ANKIETA
choć już bez ankiety Ci napiszę, ze propa śmieszna ilość i niezbyt dobry wybór firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20526
ja chce propem zejsc z cyklu

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ome wiedział jak ładowac a propa juz nie...
jak bys czytał to bys wiedział .
po co kupujesz a potem sie pytacz czy działa i ile tego chyba powinno byc odwrotnie..
i tak samo z cyklem najpierw pytasz o srodki kupujesz i robisz cykl... wszystko bez głowy..

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-04-19 16:11:12

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3690
j/w morze ty jestes z tych co wbijaja ome , jedzą mete a potem pytaja sie czy muszą cwiczyc :D

ANKIETA kuR-wa :D

co ja bym dał za doping spam %

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
1-10 oma
9-14 prop 100 mg ed /ostatni tydzien mozesz dac 50 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 445 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3690
jaki pajac z tego pulok dajcie bana mu niedosc ze złe dawkowanie mu podales to z kad wiesz jakie on dawki morze walic nie podal zadnych swoich wymiarów stażu wagi itepe

Zmieniony przez - Taifun15 w dniu 2009-04-19 16:18:30

co ja bym dał za doping spam %

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Salbutamolu czy Tussipect. Co lepiej ?

Następny temat

Problem z sexem w trakcie cyklu.

WHEY premium