SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl ns hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
ostatni cykl
1-14 bolenon gen far
1-8 omna
9-14 prolong
14-15 hcg
15-18 clomid

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
wracam za godz.wkleje foty

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zydar, masz maila. Zdjecia to lepiej w dziale doping-zdjecia, bo tu zginie temat po jakims czasie, a tam nie powinien.


Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-01-26 17:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
saa musisz zrobic zmiane srodkow
przed insa porob sonbie badania
4 on 4 off o tym ze micha to podstawa nietrzeba chyba wspopmoinac
gh 3 on 1 off lub 5on 2 off
w nocy ok 3 godz przed pobudka dobrze sie umnie sprawdzalo


Zmieniony przez - victory79 w dniu 2011-01-26 18:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
jeste!!mysle nad 5 dni on 2 off.nie lepiej podzielic dawki ??inse juz bralem tak ze jest ok!myslalem zeby poleciec na poczatek z insa przez 6tyg on 2 off i tak dwa razy a przy wycince juz nie brac!w nocy mysle ze przysadka sama produkuje ale juz sam ****a zwariowalem powiem szczeze!!jedni twierdza rano i popoludniu a inni jeszcze ze przed snem!!!masakra!!chyba sam zajarzyc jak najlepiej!!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
ja lecialem wlasnie 5 on 2 off i w nocy tak jak napisalem , bylem zadowolony z tego sposobu ale jak sam napisales kazdy co innego doradza, trzeba samemu przetestowac
zrob najpierw inse a puzniej t3 nielaczy sie tych srodkow w jednym czasie
ja bym bardziej na wycinke dal gh jak na mase ale to moje zdanie, zrobisz jak sam zechcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
wiem!!naprawde ile ludzi tyle opinii!!!t3 połacze pozniej bo pewnie tarczyca bedzie sie domagac po 3 miesiacach!!!dalem juz fotki ale cos lipa z ostroscia

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
zrob najpierw inse a puzniej t3 nielaczy sie tych srodkow w jednym czasie

Co masz na mysli piszac, ze nie laczy sie ich w jednym czasie? Sry, ale chyba nie wiesz co piszesz, a co gorsza, jeszcze doradzasz. T3 akurat w tym przypadku nie jest dodawane, aby spalac tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45417
ja lece od kilku mies 4iu przed snem domiesniowo w barki + test 500-600mg tydz insa co 4tyg 10-15iu po treningu tylko i na rezultaty nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
pora podania gh nie istotna w sumie byle by miedzy posilkami bij cala dawke na raz bedzie sie utrzymyac podwyzszony poziom do 12 godz nawet

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypek+winiarz+propek

Następny temat

Testoviron Bayer Schering

WHEY premium