SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mam pytanie odnośnie cyklu na mase mam 180 wzrostu i 78kg wagi ćwicze ok pół roku i postanowiłem zacząć budować mase jakie suplemnty i diete stosować??? miesięcznie na odrzywkoi moge wydać 500 zł co kupić i co sądzicie o mutant masss??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zaczynasz od złej strony, najlepiej jakbyśmy mogli ocenic twoja dietę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 367
Odzywka typu gainer uzupelniasz braki w diecie. Nie licz, ze od samego mutanta zrobisz sie mutantem. sam teraz kupuje mutanta 3paczki pi 7.7kg ale tylko po to, bo w pracy nie mam szans zjesc normalnego posilku i zeby podciagnac wegle,bo podobno mutant az tak mocno nie zalewa tluszczem jak tansze gainery. Ale za 500zl to ja osobiscie kupilbym mutanta, dobre bialko i zestaw witamin Pozdro

Zmieniony przez - stek92 w dniu 2013-04-29 01:33:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermal pro

Następny temat

Pistolet VIS

WHEY premium