SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na masę

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Cześć wam!Dudi9910 własnie cały czas zastanawaim sie nad tym co wybrać-metke czy wino.Mógłbyś mi coś doradzić?Chodzi mi głównie o mase ale chciałbym też zyskać troszeczke siły ponieważ uważam że troche mało wypycham na ławeczce.Przy wadze 75 kg w serii 5 powtórzeń-wyciskam 105 kg, inni mówią mi że na tą wage to dobry wynik, ale ja myśle inaczej:).Tą kuracje chce sobie zapodać z:
-10/200mg deci
-30/50mg propiona( myślisz że ilość jest dobra?)
-i 200 tabsów metki lub 100 wina
Mógłbyś mi napisać jak proponujesz to rozpisać i jak z tego zejść ponieważ boję się większych spadków.Propion i winstrol trzymają sie bardzo krótko w organizmie dlatego przydałoby sie jakies dobre zejscie.

"Niech masa bedzię z Wami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2055
Ja proponowalbym mete ale absolutnie nie wiecej niz 100(jezeli bedzie laczona z propionicum i deca).To tak:(masz 50mg\ml testosteron propionicum?)
tyg. deca meta(na dzien tabl.) propionicum (na tydz)
1. 200mg 100mg
2. 200mg 150mg
3. 200mg 150mg
4. 300mg 2 150mg
5. 300mg 3 150mg
6. 300mg 3 150mg
7. 300mg 3 150mg
8. 200mg 2 100mg
9. ----- 1
No i oczywiscie do tego WYSOKO bialkowo-weglowodanowa dieta no i o tluszczach nie zapominaj.Po cyklu obowiazkowo clostilbegyt zacznij na drugi dzien po ost tabl mety czyli 2 tyg po ost stzrale deci.Przydalaby sie jakas kreatynka,bialko i nie schodz z diety po cyklu.
Na treningach obudz w sobie zwierzecy instynkt...Jezeli zastosujesz sie do tych rad to przyrosty winny byc.
Jak bys mial jakies szczegolowsze pytania i problemy (np. w czasie cyklu)to pisz na maila.
Zakup sobie silimarol i wrazie potrzeby zastosujesz go.

Pozdrawiam dudi

Jeżeli moja wypowiedz usatysfakcjonowala Cie to wynagrodz mnie dajac mi soga(prawy dolny rog)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zo po cyklu??

Następny temat

Rezultaty po cyklu!

WHEY premium