SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl meta+omka+deca??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
nie potrzebujesz koksu zeby zwiekszyc wage
po prostu wiecej jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3709
napisalem ci troche wczesniej o koksach ale mi to skasowali,ale zastanow sie tez nad druga opcią jak chcesz masy.kreatyna i glutamina.ja biore kreatyne i glutamine od roku non stop tzn. 6 tyg kreatyna potem 3 tyg glutamina iz nowu kreatyna i tak caly czas.naprawde to duzo daje w poloczeniu z dobrym zarciem.moze z koksem jeszce poczekaj.skoro stac cie na 20 strzalow deki to stac cie tez na dobry gainer.a na czysto w miesiac spokojnie mozna zrobic 5 kilo masy.wiec rozwaz tez to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 372
Chyba sie nie doczekam konkretnej odpowiedzi :):)
JEszcze raz bardzo prosze o rozpisanie tego wszystkiego.
Uzupelnilem informacje o ktore prosiliscie.
Oczywiscie podczas cyklu Gainer, aminokwasy i moze cos jeszcze.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Aleks za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 372
Moge prosic jeszcze kogos o normalna odpowiedz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8216
nie ma dokladnych ilosci poniewaz nie mam wagi a posilki troszke sie zmieniaja bo wiadomo ze codzienie jesc to samo to bardzo ciezko.

Wrecz przeciwnie - wlasnie latwo. Wim co bede jadl jutro, pojutrze i o jakiej porze. To wygodne.
To sobie kup ta wage, kosztuje 50 zl.
Piszesz, ze masz diete, a jej nie masz. Zapisuj uczciwie przez kilka dni dokladnie co zjadasz (tylko nie z pamieci i nie pobozne zyczenia).
Polecam:
https://www.sfd.pl/Coś_dla_was_-_Program_Dietetyk_-_Polecam-t286151.html
Dokup dobre wegle i bialko. Koks przytrzymaj na boku i zobaczysz, ze bedziesz cykl odkladal z tygodnia na tydzien i z miesiaca na miesiac.
Posluchaj co Ci pisza, nikt przeciez nie chce Ci robic na zlosc.
Nawet na wspomaganiu z czegos to mieso musi rosnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 372
viktorov dzieki za twoja wypowiedz, i napewno wezme ja pod uwage, ale czy naprawde nikt nie potrafi rozpisac z tych srodkow normalnego cyklu?? jest to forum i powinno sie tu chyba sluzyc pomoca, a jak narazie oprocz glupich odpowiedzi ( poza kilkoma oczywiscie) nie dowiedzialem sie niczego czego bym nie wiedzial. Moze powinno sie zmienic nazwe dzialu z 'Doping" na " Doping- tu nie uzyskasz odpowiedzi" bo widze ze jak ktos sie pyta o rozpisanie cyklu to chyba jeszcze nikt nie dostal normalnej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
jak bys wazyl 120 kg koksowal od 16 roku zycia wyciskal ze 300 to by ci od razu napisali a tak to jak grochem o sciane juz tu troche siedze i dla mnie to zadna nowosc

znam goscia co zrobil 118 naturalna wage bez koksu 180 na klacie wiec bardzo duzo osob tu nie wykozystalo mozliwosci diety i treningu odzyw wiec mi tu nie pierdulta

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 372
Czyli nikt mi nie pomoze i sam mam sobie to rozpisac?? czytajac te wszystkie tematy mam dojsc do jakis wnioskow i na podstawie tego co przeczytam mam SAM sobie ulozyc cykl?? bo nikt nie kwapi sie do pomocy:( a szkoda. Czy moze znajdzie sie ktos kto pomoze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
patrzac na twoja wage i wzrost wnioskuje ze zamiast za saa chwyc sie za kreatyne i dobra diete chyba ze na chama chcesz sobie zniszczyc organizm wzamian za efekty ktore mozesz uzyskac za pomoca prostych i tanich suplementow i diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z ta nowa firma?

Następny temat

4 cykl do oceny

WHEY premium