SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl latem - pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
Witam wszystkich. Tego lata zamierzam zrobić swój pierwszy cykl. Po przeczytaniu wielu postow zdecydowalem sie na Winstrol (zambon)ok 20 strzałów e2d. Na odblok Clomid 100mg 1 dzień, 2-10 dnia 50mg. Rozumiem, że przy takiej ilości na osłonę nic nie brać? Jeśli gdzieś popełniłem błąd proszę o poprawę.
Zastanawiam się jednak czy pora roku jest odpowiednia. Wielu twierdzi (rowniez na forum), że lato nie sprzyja takiej zabawie. Inni twierdzą, że przy dobrej diecie, treningu i zdrowym trybie życia, pora roku nie ma znacznia. Jak jest naprawdę??
Obecnie ćwiczę 5 rok (z przerwami oczywiście, głównie latem, najdluższa przerwa jak do tej pory to kilka miechow). Mam 26 lat, waga 83, wzrost 184. Chce dodać, że nie zależy mi na masie, jak przytyję 5kg będę zadowolony.
Poradźcie proszę co do pory roku - boję się, że jak wyjadę choć na tydzień i nie będę ćwiczył to wszystko spadnie. Czy 20 strzałów e2d wystarczy? Czy lepiej zastosować piramide??
Wiem, że wiele podobnych tematów było już poruszanych ale wielu z Was twierdzi, że wiedza jest najważniejsza dlatego pytam :)
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1416
a ja mam pytanie: prolo czy prop (+ meta), ktory z nich lepiej wybrac na drugi cykl(pierwszy to meta 84tab z jelfy), wczesniej sie jeszcze nie kulem wiec sklanialbym sie do prolo, a co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Na 1 winstrol odpada, oczywiście możesz ale z doświadczenia wiem,że to nie ma sensu.

Sam winstrol to poprawa siły , wyglądu, twardości.
Faktycznie pora roku nie ma znaczenia, choc jak tu nie wypić pifka czy 6 z kolegami na grilu latem?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
piwka czy 6


Leon czemu na 1 wino odpada ? napsiane że mu na masie nei zależy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
sam winstrol to kiepski pomysł , żeby był dobry efekt ptzeba z czymś połączyć najklepiej z propem, ale że to pierwszy cykl to dwa środki odpadają i dlatego winko to zły pomysł lepiej propa , a przy drugim z winkiem kombnować,
wyjśnione dlaczeo winko odpada ?

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Wino na pierwszy cykl świetna sprawa.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ilu ludzi tyle opinii , jedyne wyjście by sie przekonać, to przetestować

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
zalezy jeszcze jakim kto jest Morfikiem

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie przekonuje mnie w żaden sposób Twoja wypowiedź.


równie dobrze można powiedzieć że sama meta na 1 cykl beee bo lepiej z testem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
haha nie porównuj tych środków do siebie , zwałszcza mety i winka , to zpelnie coś innego ,
samo winko tylko wamocni, utwardzi i da troche siły , ale w połączeniuz propionatem to naprawde miodzio połączenie i szkoda winstrolu ,
a meta na pierwsz cykl to i tak dobrze klepie to nie potrzeba zadnego prola,

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
niwix podstawy się kłaniają, poczytaj potem podyskutujemy

albo wpadnij z pifkiem to ci wyjaśnię

Zmieniony przez - leonstar w dniu 2006-06-22 13:58:41

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
napisał -> na masie mi nie zalezy jak utyje z 5 kg to mi starczy hahaha lol
po samym winku 5kg

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maly cykl

Następny temat

suplementacja po

WHEY premium