SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl kreatyna + bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
Panowie, prosiłbym Was o podpowiedz. Z racji tego, ze juz jakis czas temu przestałem 'siedziec' i interesowac sie najnowszymi zmianami na rynku supli, to jestem pewien, ze podpowiecie mi cos sensownego :)
Planowalem zrobic taki mini cykl na poprawe siły i masy. Będę miał zakupione na pewno 2 paczki 0.5 kg białka bestbody typowo do uzupelnienia diety, a dodatkowo planuje zainwestowac w bcaa i kreatyne(najbardziej mysle o jablczanie, bo kiedys na mnie zadzialal dobrze cm3 treca, wydaje mi sie, ze lepiej niz mono(bralem uniwersala, pozniej 2razy best body), ale jesli macie inne propozycje i cos godnego polecenia to chetnie popatrze). BCAA jeszcze nigdy nie kupowalem, ale polecono mi zainwestowanie w to ze wzgledu na duza ilosc treningow w tygodniu (3 razy silownia i od konca wrzesnia po kontuzji wracam do bjj 2-3 razy w tygodniu).
Dlatego wlasnie pytam, jakie konkretnie bcaa i jaka kreatynke byscei do tego polaczenia polecili. Poprosilbym o propozycje mozliwie najbardziej przystepne cenowo, bo z bialeczkiem poszalalem, ale na bcaa i kreatyne z najwyzszej polki raczej nie moge sobie pozwolic ;)

Jesli chodzi o dane o mnie, to mam 20 lat, z silownia zabawe zaczalem juz dobre 5 lat temu, od roku jednak nie bralem zadnych suplementow, a wczesniej tak jak wspominalem cykle na mono (raz uniwersal, 2 razy bestbody), raz jablczan treca i raz green power magnitude. 188 cm wzrostu, 85 kg wagi.
dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zerknij tutaj
https://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html
masz obecne trendy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
dzieki ;)
a co sadzisz ogolnie o takim polaczeniu? sprawdzi sie przy treningu dodatkowym sw?
i jak w takim wypadku z dawkowaniem? bcaa tylko okolotreningowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
Kreatyna i BCAA sprawdzi sie zarówno przy sztukach walki jak i na siłce, jakbyś miał jeszcze pare groszy to dorzuciłbym to tego beta alanine

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
dzieki, jutro jeszcze popatrze co tu wybrac, zeby cenowo wyszlo jak najlepiej, ale dzis juz do spania ;) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Kreatyna + BA + BCAA i masz cykl godny polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
a przy takim polaczeniu bardziej polecacie mono czy jablczan?
Niestety na BA raczej juz nie wystarczy funduszy :(
zapomnialem dopisac, ze mam jeszcze witaminki activlaba zakupione jakis czas temu, to tez dorzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wrzuc mono

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
ok, biore mono tylko teraz ostatni dylemat. Vitalmax czy scitec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
oba dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 202
to postawie na vitalmaxa czysto ze wzgledow finansowych, bo mam do kupienia w dobrej cenie 500gram. Dzieki pany za pomoc, zdrowka:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktore vitamsy?

Następny temat

Przedtreningówka co z nia zrobić ??

WHEY premium