SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl do oceny:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
ja mysle ze jak na 1 raz to niech sobie poczyta podwieszone tematy
i sie zastanowi czy wogole wie cos na ten tamat zeby juz siegac po doping

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
ja bym dece podbil do 400 w 1 cyklu...oczywiscie w srodku cyklu

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl mi poradzil lekarz co cwiczy na silowni juz 16 lat wiec chyba ma pojecie co robic.powiedzial mi tylko ze troche za szybko chce zaczac koksowac.a siergiej chyba nie ma pojecia o koksowaniu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
wyro - mało lekarzy ma pojęcie o dopingu, prawie żaden go nie stosował, bo oni wiedzą co to jest .

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten lekarz wie duzo akurat wazy 115 kilo na zezbie wiec chyba ma pojecie:)i koksuje juz tez troche:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GREGOR_ian jak mam nie dodawac omki jak bede walic sama deke to tesc spadnie mi i koniec z sexikiem;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GREGOR_ian nie bede walic samej deki mam dzieczyne i chce sie kochac z nia wiec wiesz wlic sama deke to glopstwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
oj grzes zoabcz co narobiles chlopak ma dylemat a poru.. chce jeszcze

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siergiej nie mam dylematu tylko wole brac tescia do decki bo nie chce przypadkiem zlapac deca dicka wiec wiesz;]

Zmieniony przez - wyro w dniu 2006-07-28 21:59:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ze bedziesz sama deke walil nie do konca musi odbic sie podczas cyklu na torbie. aczkolwiek moze i bardziej po cyklu niz na nim samym.

niejeden jednak juz malolat robil pierwszy cykl na winie i dece bo sie nasluchali ze najzdrowsze to koksy. i robia przy pierwszym cyklu po 10 kg masy i wiecej.
no i nie nazekali na libido.

aczkolwiek na logike moga problemy w postaci deca dick wystapic.

wiec zrob jak ci poradzil twoj lekarz ale mysle ze taka dawka testosteronu per week jak juz ten dekadick mialby wystapic to i tak bedzie za mala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chyba maxymalne dawki METY

Następny temat

zincteral !!

WHEY premium