SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl decaject 200+ onka250 +meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Możesz kuć się kiedy chcesz i czym chcesz, ale bez dostarczenia odpowiedniej ilości makroskładników nic nie osiągniesz. Jak na razie jesteś leszczem, który może kiedyś zamienić się w niezłego konia. Z twoim obecnym tokiem rozumowania będziesz nadal leszczem, ale zatłuszczonym z estrogenowym dupskiem. Ludzie nie chcą udzielać Ci rad, bo forum polega na tym, aby WSPOMÓC radą, a nie pochwalać głupotę.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Kuj się w poniedziałki i wtorki, nigdy w weekendy bo wtedy masa nie pójdzie

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
dobra zobacze jeszcze jak to będzie narazie tylko przygotowuję się do tego jeszcze nie biore ok kumacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dział odżywianie odwiedź i poczytaj posty podwieszone , w tym dziale też poczytaj posty podwieszone .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
zaczynimy może od tego że jak zacząłeś zabawę po raz kolejny to proponuje poćwiczyć na sucho i przyzwyczaić się do wysiłku ewentualnie możesz zaaplikować monohydrat i wtedy pewnie pójdziesz na tym jak na "koksach" :) po drugie ile Ty tego masz pewnie 10ml decki 10ml omki i z 200metki :> to po pierwsze za dużo rzeczy dla Ciebie a co do kucia to jest obojętne czy walisz w uda,dupę,barki to i tak bedzie działać w całym organizmie i nie ważne kiedy się kujesz pn,wt... rano,południe po treningu przed bo i tak okres rozkręcania w organizmie tych środków jest późniejszy 2-3-4 tyg więc nie wiem po co tak wszystkim ubliżasz jeżeli jesteś taki K.O-ZAK to po jakie licho tutaj jesteś jak wiesz wszystko lepiej od ludzi którzy mają parę-kilkanaście lat doświadczenia a tak na boku to 34cm w kablu to jest żenada twoje poprzednie cykle musiał być straszne bo ludzie którzy mieli do czynienia z SAA to nawet jak nie ćwiczą 2-3lata to maja dalej masę która chwycili widocznie ty miałeś samą wodę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
mam cykl i jestem z niego zadowolony, a wam niedziekuje bo nie mam za co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35


tym co oczywiście coś podpowiedzieli poradzili dziękuje bardzo :)

Zmieniony przez - arecasxx w dniu 2010-12-16 14:45:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
kiedys ktos dostal taka propozycje :

1-8 rogaliki ed
2-9 bolki ed

pct chlep do konca ....
















...zycia + inne dodatki do chleba

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35
na innych forach mi doradzali:
na zmiane oma(1ml) pon
deca 1ml środa
oma 1ml oma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no i?
jak Ci tak doradzili to rób sobie jak uważasz

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2010-12-16 16:34:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cisnienie

Następny temat

Omnadren 250

WHEY premium