SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

crea fusion mega caps, jak/z czym dawkowac i jak dlugi cykl?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozesz z tym ze musimy pamietac ze Andrianus mial na mysli 3-5g 'czystej' kreatyny
w przypadku jablczanu kreatyny dawka idzie oczywiscie do gory

pomysl z cyklem na samym jablczanie jest super - pisalem o tym wyzej - wszysko jednak zalezy od Twoich finansow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Myślę, że ciekawa byłaby stała suplementacja na orotanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ano
po przygodzie z Magna Power poprobujesz orotanu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
W najbliższym cyklu znów wykorzystam mix MP+Orogenix. Ale jak przyjdzie czas, że zdecyduję się na stałą suplementację, to wybór na pewno padnie na Oro. Tak więc póki co relacji z cyklu na samym Oro z mojej strony nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki za info

zobaczymy jak po raz drugi zadziala kombo Magna Power + Orogenix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3946
ja będę testował rożne kreatyny, po jabłczanie zrobię cykl na mono i wtedy jak skończę mono, polecicie co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
W najbliższym cyklu dużo będzie u mnie eksperymentów z suplami, a także z dietą i treningiem. A to wiąże się oczywiście z pytaniami, więc bądź gotów Biniu, że jeszcze w tym tygodniu Ci je zadam, hehe. W końcu, jak widać, i ja niekiedy potrzebuję konsultacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
polecam sie pamieci
jak bede mogl pomoc - z checia pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Wiem i już teraz dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3946
popijając waszą wasza rozmowę w moim temacie, ;)

prosiłbym o dokładne rozstawienie co, ile i kiedy na tym cyklu, uwzględniając ze kupie jabłczan wyżej mi zaproponowany.

i ile kapsułek tego jabłczanu na ten cykl, to jest ważne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatine magna power +

Następny temat

Vita-min plus - Nowy skład

WHEY premium