SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na vitale

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
spowolnienia metebolizmu? Hmmm to dlaczego ciagle jestem chudy i nie lapie masy ? No chyba ze chodzi o mase na brzuchu to cos tam lapie nawet ale ogolnie to gorzej niz zle

i jak juz zrobie te wszystkie badania to do jakiego lekarza mam isc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zalezy co wyjdzie nie tak
badania lepiej będzie jak zrobisz udając się wczesniej do swojego lekarza, który Cię leczy /ogólny/

zinterpretujecie wyniki i skieruje Cię do specjalisty odpowiedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
oo lekarz ogolny - a kto to taki ja nawet nie mam tych ksiazeczek zdrowia itd i juz mnie chyba wogole wykreslili z tych rejestrow bo nie bylem tam baaardzo dlugo. Zawsze chodze prywatnie dlatego wlasnie zaprzestalem lykac te tabsy na tarczyce bo ciagle tylko musialem wtapiac 60 zl za wizyte i ciagle chodzic sie kloc i nic z tego nie wynikalo


dlatego sie zastanawiam czy jest sens wogole rozpoczynac akcje ztymi badaniami bo znowu bede chodzil pol roku, lykal jakies shity a efekt koncowy bedzie taki sam jak przed

czyli mowicie ze nia ma nic na poprawienie vitalnosci dobrego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
masz standardowe podejście amerykanina /sory ...no offense/
zero lekarza "bo i po co jak z nic z tego nie wyjdzie" natomiast chętnie byś kupił jakaś cudowną tabletkę ....

idż do lekarza ...zapisz się ponownie - to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
12h snu i jestes niewyspany? To nie jest normalne. Idz jak najszybciej do lekarza, bo ZDROWY czlowiek wysypia sie po 7-8 godzinach.

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
12 to nic, moge spac nawet 14scie i i tak sie nie wyspie

juz nawet zmienilem miejsce spania bo myslalem ze moze jakas zyla wodna tam biegnie czy cus

a co do tego ze nie lubie lekarzy to racja, mam zle przyklady w rodzinie i staram sie trzymac zdala od nich bo wiem ze i tak nic nie zdzialaja jedynie co to umieja dobrze kase wyciagac. Zaraz wpadnie Bahamut i mnie z***ie ale co tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Ni ekazdy lekarz jest pajacem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nie uogólniaj
bo popadniesz w paranoję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
proponuje ci testy pod katem obecnosci antygenu HbS i HCV jesli nie to moze virus PLT i mononukleozy/ cytomegali powodowac chroniczny brak sil witalnych ....... ludziska czesto se nawet sprawy nie zdaja z nadkazenia

inna bajka to ze jestes po cyklu SAA i zapomniales o odbloku podówczas sprawdz poziom hormonu .... popularnego tescia endogennego oraz globulin sprzegajacych ten hormon co moze zdarzyc sie przy przedawkowaniu proteinek

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
najpierw podsatwy IMO
założe się że chłopak ma coś z tarczycą .... tym bardziej, że jak wiesz - ten organ jak już był uszkodzony - lubi wariować w różne strony

taki urok spieprzonej tarczycy

i choć masz rację nt. tych badan - proponowałbym najpierw zrobic podstawowe sprawy ...ale za info sog bo szczerze mówiąc nie wiedzialem nt powiązania sił witalnych i badań o których wspominasz - pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterol Megabolu

Następny temat

Może ktoś pomoże???

WHEY premium