SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co trzeba zrobic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
mam pewien probelm i to bardzo duzy mam 17 lat 177cm wzrostu i 115 wagi mam jusz dosc i niewiem co mam zrobic cwicze od 5 miesiacy i podniosła mi sie tylko siła jestem nie doswiadczony ale wielu kumpli odradzało mi suplemety a doradzali mi wistrol sam juz nie wiem co mam zrobic od czego zacząc dzieki i pozdrawiam


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 115

Wzrost: 177

Obwód klatki: 125

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła,siłka,30km na roweze

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietę musisz sobie sam ułożyć. Chociażby na podstawie 10 wskazówek żywieniowych. Czytaj, szukaj bo to wiedza Cie poprowadzi do sukcesu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważne jest abyś zdobył jakąś wiedzę, dzięki czemu będziesz wiedział jak możesz przeciwdziałać swojej nadwadze.
Zastanów się dlaczego tyjesz?
Najczęściej przyczyną jest nie odpowiednie odżywianie, dobór nieodpowiednich produktów, zbyt mała ilość ruchu.
Z tego co przeczytałem, ruch masz więc jest dobrze. Zajmijmy się teraz jedzeniem.
Zacznij eliminować z diety złe nawyki - np. słodzenie płynów, jedzenie słodyczy itp. A wprowadzaj zmiany o pozytywnym znaku.
Myślę że pomogą Ci w tym wskazówki żywieniowe, które znajdziesz w postach podwieszonych tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
dzieki a co myslisz o winistrolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy doborze spalaczy/suplementów/odżwek niestety nie jestem wstanie Ci doradzić. Jednak przy takiej wadze/przy początkach odchduzania wszelkie spaalcze są zbędne, gdyż skomponowanie odpowiendiej diety, dołożenie nawet do tego treningu jest już dość dobrym sposobem na zrzucenie fatu. Zacznij od tego co wcześniej napisał. Dodatki odstaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
czyli na sniadanie mam jesc płatki owsiane z suszoonymi rodzynkami?czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
chciałbym dodac ze nie spozywan alkocholu od kiedy cwicze czyli 5 misiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Płatki owsiane, rodzynki ok. Ale w każdym posiłku ma być pełnowartościowe białko (tzn. pochodzenia mięsnego).
Alkohol w nie wielkich dawkach nie szkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
drobiowe? moze byc a co do kolacji o kturej tak mniej wiecej i jaki trening na schudnicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33
a mam jeszce jedno pytanie czy to białko mozy byc w innej postaci np. (jajka,ryz)itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wliczaj głównie białka pochodzenia mięsnego do diety, ponieważ są pełnowartościowe. Głównymi źródłami białka są: mięsa, jaja, ryby, ser biały.
Mięso drobiowe dałem Ci jako przykład.
Co do treningu to 30km na rowerze możesz zastąpić treningiem HIIT. Chyba że lubisz jeździć, tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
na Winstrol jesteś za młody to raz,
a dwa przy taki stażu byś go zmarnował tylko,
co nie zmienia faktu,
że osobiście z SAA zastosował bym tylko Winstrol
(nie licząc Cleana , Sally).

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważenie produktów

Następny temat

male pytanie , co sadzicie

WHEY premium