SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to moze byc ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
witajcie. mam taki maly problem

gdy wypije alko przykladowo kilka piw (nawet tylko dwa) czuje ze boli mnie brzuch , dokladniej chyba watroba , dodatkowo tak jak dzis wypiłem dwa piwa i którys raz po wypiciu alko podcieram tylek z krwią ...

co to moze byc ? czy kupic sobie jakies leki na wątrobe ? czym to moze byc spowodowane ,


nie mialem takiego przypadku gdy np nie wypilem ....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
wiem, ze nie na temat-ale ogladalem ostatnio"ekipe z new jersey"i jeden z bohaterow mial taki objawy-dokladni takie same-od alkoholu- lekarz zalecil mu odlozyc alko i dal leki na watrobe-czyli domniewam, ze przyczyna lezy wlasnie tam-polecam essentiale forte-mi zawsze pomaga

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lekarz i podstawowe badania, bez zdiagnozowania przyczyny nie da się zacząć terapii lekami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1263
A badania jakieś już robiłeś? Jak nie, to od razu biegnij i rób ALAT, ASPAT, GGTP, ALP, Bilirubina, Morfologie z rozmazem, Żelazo, Kreatyninę. Dopiero później myśl o lekach. Możesz też zrobić USG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
nie nie robilem zadnych badan ... chyba tak zrobie ze udam sie do rodzinnego i niech mnie dalej pokieruje ...

swoja droga mieliscie juz tutaj pewnie takie przypadki , wynikac moze z tego cos poważnego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1263
Zrobisz badania, to się pomyśli. Zrób jeszcze OB i CRP. Jak Ci rodzinna nie da skierowania na te wszystkie badania, co napisałem, to zrób je samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
1. Od kiedy to sie zdarza i jak czesto ? 2. Ile pijesz piw w tygodniu i od kiedy ? 3. W jakim miejscu Ciebie boli ? Jaki charakter ma ten bol (gniecie , kluje , pulsuje etc.) ? 4. Kolor moczu ? 5. Zabarwienie skory ,zmienilo sie ? 6. Czy przyjmujesz jakies leki ? 7. Czy leczysz sie na jakies choroby przewlekle ? 8. Jakie choroby przewlekle wystepowaly w Twojej rodzinie ? 9. Palisz ? jesli tak to jak duzo i od kiedy ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
1, nie pije prawie wcale sporadycznie mi sie to zdarza
2, jw sporadycznie raz na tydz 2 , a wczesniej to moze z miesiac temu
3,wlasnie bol jest niewielki i tak jak by powiedziec stały zadne pulsowanie czy cos
4,normalny nie zauwazylem zmian
5,nie nie zmienilo sie
6,nie zadnych leków nie przyjmuje czasem jakies na przeziebienie
7,nie zadnych niemam
8,w sumie to niema zadnych
9,od jakiegos roku popalam , czaasem tydzien wcale nie pale zdarzy mi sie tak jak dzis 4 papierosy , ale mozna powiedziec ze dosc czesto popalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak powie o obiawach to rodzinny pewnie zaleci cały kompleks badań, mogą to być np hemoroidy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
okolo roku temu dosc dlugi okres mialem bardzo burzliwy w zyciu jak to sie mowi , zdarzalo sie ze miesiacami jadlem raz maax 2 razy dziennie i to w dodatku male posliki i bardzo duza dawka stresu do tego , to tez moglo zrobic swoje

Zmieniony przez - Adminejszyn w dniu 2012-10-18 22:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1263
A masz jakieś biegunki, zaparcia, wzdęcia, przelewanie w brzuchu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Tu akurat na poczatek w zupelnosci z badan wystarczy Morfologia + proby watrobowe (aspat/alat ) i takie pewnie Ci zaleci Twoj lekarz rodzinny. Moze cos jeszcze doda ,ale to zalezy od tego jaki jest chojny :) I wazna sprawa ,nie denerwuj sie tym.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

burger choroba

Następny temat

Ból ramion

WHEY premium