SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co stosować po kreatynie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 909
co stosować po kreatynie żeby jak najdłużej ją utrzymać . i jeszcze pytanie czy mogę odrazu po cyklu kreatyny brać gainer jumbo bo tam też jest w porcji 5 g kreatyny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po co chcesz kreatyne utrzymywac? chyba przeciwnie, powinienes się jej pozbyc, zeby organizm sie odzwyczaił i mozna było zrobić kolejny cykl.

Możesz brać gainera, ale z tego powodu co napisałem wyzej ja bym zainwestował w jakis inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 909
jaki byś polecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakie braki w białku? dużo potrzebujesz go uzupełnić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 909
żeby białko uzupełnić to nie mam problemu gorzej z tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a węgle nie? to po co ci gainer? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 909
z węglami też w sumie ciężko . żeby mase zrobić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To skoro nie masz problemu z nabiciem kalorii to po co Ci gainer?? Tłuszcze akurat najłatwiej nabić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gainer nie da ci dodatkowych efektów, nawet wręcz przeciwnie, zbyt duza ilosc moze wspomagać budowę tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 909
czym moge nabić sobie tłuszcze ? bo z tym najwiekszy mam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
źródła tłuszczy: Oliwa z oliwek, tłuste ryby, orzechy, tran, masło extra 82%, olej rzepakowy nierafinowany, smalec dobry do pieczenia jest podobnie jak olej kokosowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kondycja wytrzymalosciowa

Następny temat

Chcę zwiększyć masę mięśniową

WHEY premium